Podobne strony

 • WANDALEX S.A.

  Wewnątrzzakładowy
  Dane kontaktowe dostawcy systemów składowania i transportu wewnętrznego. Wózki widłowe, regały magazynowe, przenośniki itp.
 • Hipol F.H.U.

  Japońskie
  Strona firmy - importera części do silników oraz elementów układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia, zapłonu do samochodów japońskich i koreańskich. Ponadto w ofercie firmy szeroka gama wózków widłowych. Również sprzedaż wysyłkowa. Strona także w języku angielskim.
 • SURET

  Maszyny specjalistyczne
  Oferta firmy sprzedającej i naprawiającej wózki widłowe.
 • ZREMB Gliwice

  Maszyny budowlane
  Producent wózków widłowych i podnośników, o udźwigu od 1do 6 ton, oraz hydrauliki siłowej. Zajmuje się też remontami maszyn ale głównie własnej produkcji. Na stronie katalog urządzeż, szczególowe dane techniczne i jnformacje adresowe.
 • Międzynarodowe Centrum Budownictwa

  Wyposażenie wnętrz
  Międzynarodowe Centrum Budownictwa - producent regałów oraz mebli biurowych, magazynowych, paletowych, regałów archiwalnych, półkowych, wysięgnikowych, mebli do sklepu i do księgarni.


:: Wózki widłowe - TOR Industries ::

Nasza ocena:
Adres: http://tor-industries.pl/

Ulica: Al. Hallera 132

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-416
NIP: 5833243108

Telefon: 733 797 250Kategorie:

Opis:

TOR-Industries powstało w roku 2013. Nasza firma zajmuje się sprzedażą urządzeń które ułatwiają pracę magazynach oraz warsztatach. Dążymy do ciągłego rozwoju asortymentu wytwarzanych produktów, do stworzenia konkurencyjnych cen oraz dostosowanie produktów do wymagań klientów.

Słowa kluczowe: