Podobne strony

 • Przeprowadzki Katowice

  Transport
  Firma Trans-Speed Transport świadczy kompleksowe usługi transportowe do 1,5 t na terenie Śląska. Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, umiarkowane ceny. Firma Trans-Speed przeprowadzki Katowice świadczy kompleksowe przeprowadzki mieszkań, domów, firm na terenie całej Polski. Firma Trans-Speed świadczy również kompleksowe usługi w zakresie: likwidacja mieszkań, wywóz zbędnych przedmiotów. Oferta skierowana jest jest do osób, które kupiły, sprzedają, dostały w spadku dom, mieszkanie, lokal użytkowy lub muszą zdać lokal z powodu śmierci krewnego. Zdemontujem, spakujemy, wyniesiemy, wywieziemy na wysypisko.
 • Przeprowadzki

  Firmy wg branży
  Firma ABC Przeprowadzki Kraków Transport świadczy przeprowadzki od 1988r.Ze względu na duży napływ zleceń,rozszerzyliśmy zakres naszych działań o wszelkie niekonwencjonalne usługi transportowe w Krakowie i całym kraju.Główny nacisk kładziemy na świadczenie specjalistycznych przeprowadzek w Krakowie,bo w naszym mieście jesteśmy najlepiej rozpoznawalni.Nasze usługi transportowe nie ograniczają się tylko do przeprowadzek,transportujemy pojedyncze sztuki mebli,pianin itd.Pełny profesjonalizm.
 • Przeprowadzki Warszawa

  Firmy wg branży
  Przeprowadzki Warszawa - Eleganckie Przeprowadzki Warszawskie w ofercie posiadają przeprowadzki biur, przeprowadzki mieszkań, transport mebli i inne. Firma przeprowadzająca kładzie duży nacisk na kulturę osobistą pracowników podczas przeprowadzki, oraz dbanie o estetyczne elementy przeprowadzki. "Przeprowadzki Warszawa" to usługa dająca większe możliwości, oraz zmniejszająca cenę przeprowadzki. Jeżeli robisz przeprowadzkę w Warszawie sprawdź koniecznie
 • przeprowadzki szczecin

  Firmy wg branży
  Sprawnie, bezpiecznie i po bardzo atrakcyjnych cenach. Przeprowadzki z firmą Kampatrans to już tylko czysta przyjemność i bardzo sprawne załatwienie całego procesu. Pracownicy cechują się wysoką kulturą osobistą i doświadczeniem. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu bardzo przystępnych i atrakcyjnych cen. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że firma Kampatrans jest jedną z najpopularniejszych i najwyżej cenionych firm w branży transportowej.
 • Przeprowadzki Gdynia

  Firmy wg branży
  Jeśli w najbliższym czasie planujesz przeprowadzkę to bezwzględnie skontaktuj się z firmą "Gdyńskie Przeprowadzki". Zaoszczędzi Ci to wiele nerwów i stresu, a także niemałą ilość pieniędzy. Przeprowadzkami zajmujemy się od ponad dekady, dzięki czemu zdobyliśmy umiejętność właściwego planowania, a także realizacji usługi transportowej. Poza zwykłym transportem świadczymy również usługi pakowania i załadunku mienia, dzięki czemu odciążamy Państwa od tych zdecydowanie niewdzięcznych czynności.


:: Kupzikei.pl - IKEA dostawa mebli ::

Nasza ocena:
Adres: http://kupzikei.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma Kupzikei.pl zajmuje się transportem i realizacją zamówień na meble i akcesoria ze sklepu IKEA. Obszar naszych działań to: Puławy, Zwoleń, Kozienice, Pionki, Radom, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski oraz Lipsko. Nie pobieramy zaliczek na przyszłe zakupy. Bierzemy odpowiedzialność za transportowane meble IKEA. W razie uszkodzenia przywozimy nowe na swój koszt.