Podobne strony

  • Żurka 7

    Medycyna i zdrowie
    Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kliniki ProfMed - Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej działającego w Krasnymstawie. Współpraca z najlepszymi specjalistami wielu dziedzin, takich jak: enokrynologia, ginekologia czy ortopedia pozwoliła nam stworzyć miejsce, w którym dobro pacjenta i jego kompleksowa opieka są priorytetem. Oddziały naszej placówki znajdują się w Lublinie, Chełmie i Zamościu, dzięki czemu ze swoimi usługami docieramy do wielu osób. Pacjenci cienią nas nie tylko za dostęp do wielu specjalistów, ale także za nowoczesne i przyjazne zaplecze diagnostyczne, oferujące pełny zakres usług: badania laboratoryjne, USG, RTG itp. Jako jedni z nielicznych zajmujemy się zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej - gwarantujemy nieinwazyjne i komfortowe zabiegi poprawiające jakość życia. Ponadto pacjentki poszukujące pełnej opieki ginekologiczno-położniczej mogą skorzystać z naszych usług w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. W naszej klinice pacjent zawsze jest najważniej
  • Przychodnia specjalistyczna Plus Medic

    Medycyna i zdrowie
    Witamy na stronie Plus Medic. Gościsz na tej stronie, bo prawdopodobnie szukasz sprawdzonego gabinetu lekarskiego. Przychodnia Plus Medic od lat zapewnia specjalistyczną opiekę lekarską. Na wachlarz naszych usług składa się pomoc rehabilitacyjna, endokrynologiczna, ginekologiczna i ortopedyczna. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku.Ponadto zapewniamy opiekę rehabilitacyjną dla seniorów. Pacjentom Plus Medic umożliwiamy tylko kompleksowe rozwiązania. W tym celu umożliwiamy zapisy on-line na nasze zabiegi. Uczęszczając do Plus Medic możesz być spokojny o swoje zdrowie. Do zobaczenia w Plus Medic.


:: www.plusmedic.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.plusmedic.pl

Ulica: ul. Matki Teresy z Kalkuty 18

Miasto:
Kod: 20-538
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Plus Medic to specjalistyczna przychodnia medyczna umiejscowiona w Lublinie przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18. Proponujemy kompleksową opiekę zdrowotną dla niemowląt, dzieci i dorosłych z różnych sfer medycyny, w tym m.in. z ortopedii, rehabilitacji, logopedii, neurologii czy też ginekologii. Dzięki znakomicie wyposażonym pracowniom diagnostycznym oraz wysokim kompetencjom lekarzy i fizjoterapeutów, jesteśmy w stanie podjąć skuteczne działania profilaktyczne czy też szybko zdiagnozować chorobę wybierając najlepszą drogę leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą przychodni Plus Medic na stronie internetowej.