Podobne strony

 • makijaż permanentny

  Medycyna i zdrowie
  Instytut makijażu permanentnego Zapraszamy na makijaż permanentny long time liner najbardziej znanej firmy na świecie. Posiadamy certyfikaty firmy long time liner. Specjlizujemy się również w usuwaniu makijaży permanentnych oraz ich poprawianiem. jesteśmy na rynku od 1995 roku, posiadamy bardzo duże doświadczenie. Wykonujemy makijaże permanentne ust, brwi oraz oczu. Galeria makijażu permanentnego znajduje się na naszej stronie www.liera.pl.
 • Strefa piękna - kosmetyka, fryzjerstwo i makijaż permanentny

  Medycyna i zdrowie
  Znakomity salon kosmetyczny „Salon Piękna” poważany jest szczególnie za fachowe zaplanowanie i wprawne zastosowanie rewolucyjnej oraz opatentowanej metody makijażu permanentnego. Piórkowa strategia TAFFY używana w przypadku uwidoczniania brwi, oraz ODED służąca do poprawiania zarysu i wypełnienia ust przynoszą rewelacyjne, naturalne efekty a utrzymują się około trzech lat. Ponadto salon „Strefa Piękna” oferuje usługi fryzjerskie i masaże bądź opalanie natryskowe oraz stylizację paznokci. Następnym wziętym elementem propozycji jest nieinwazyjny lifting falami radiowymi stymulujący kolagen. Dogłębny zakres usług opublikowano na stronie www.
 • Makijaż permanentny brwi Warszawa

  Inne
  Chcesz wyglądać pięknie i wyjątkowo. Nie wiesz, gdzie szukać profesjonalistów, którzy nie zrobią krzywdy Twojej twarzy, koniecznie zadzwoń do salonu Makijażu Permanentnego PERFECT-LINE. Zrób to przede wszystkim dla siebie i udowodnij sobie, że możesz pięknie wyglądać bez konieczności skalpela. To proste, przekonaj się osobiście.
 • BEATA CZAJKOWSKA makijaż permanentny brwi gliwice

  Firmy wg branży
  Poszukujesz miejsca, gdzie możesz wykonać stylowy oraz naturalny makijaż permanentny? Przyjedź do Centrum Makijażu Permanentnego Strefa-Piękna w Gliwicach. Odwiedzając Salon masz pewność, że znajdziesz się pod opieką profesjonalistów. Możesz tu wykonać makijaż permanentny ust, oka czy brwi. Kosmetyczka może ponadto zająć się poprawieniem wykonanych już konturów. Makijaż wykonywany jest metodą piórkową, dzięki której otrzymane efekty są bardzo naturalne, nie wymagają retuszu a skóra bardzo dobrze się regeneruje. Strefa-Piękna proponuje dodatkowo profesjonalne usługi kosmetyczne, opalanie natryskowe bądź przedłużanie rzęs. Na stronie internetowej możesz zapoznać się ze szczegółami propozycji Centrum.
 • Makijaż Permanentny Monika Mytko

  Medycyna i zdrowie
  Stały makijaż permanentny brwi jest specjalną techniką mikro pigmentacji skóry, w celu skorygowania wyglądu brwi. Zdarza się, że ze względu na cechy naturalne, urazy, choroby, kształt brwi jest asymetryczny. W takich przypadkach makijaż permanentny pomoże wyeliminować wady. Przed procedurą konsultacji możesz zawsze wybrać harmonijną formę i odpowiedni odcień brwi do koloru swojej karnacji. Gabinet kosmetyczny oferuje także makijaż permanentny ust oraz makijaż permanentny oczu.


:: Permanentna.pl - makijaż permanentny Kraków i Myślenice ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.permanentna.pl/

Ulica: Klakurki 2A

Miasto: Myślenice
Kod: 32-400
NIP: 5222790726

Telefon: 782800302
Opis:

Wysokiej klasy specjalistyczna pracownia makijażu permanentnego i kosmetologii estetycznej z Myślenic pod Krakowem. Zabiegi makijażu permanentnego brwi, ust i kresek w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i doskonałej jakości. Ocena zadowolonych klientek na FB: 5.0 gwiazdek (przy 50+ recenzjach). W ofercie znajdziesz także szkolenia i warsztaty z makijażu permanentnego prowadzone przez mistrzynię tej sztuki z ponad 10-letni doświadczeniem. Ponad to: karboksyterapia, mezoterapia, kwas hialuronowy i inne