Podobne strony

 • Zakład Produkcyjno-Handlowy COLMET

  Tworzywa sztuczne
  Strona firmy COLMET z Olkusza. W ofercie firmy znajdują się m.in. uszczelarskie płyty bezazbestowe, szczeliwa, sznury termoizolacyjne, węże, płyty i wykładziny gumowe. Pełną ofertę znajdziesz na stronie.
 • Gutta Polska geowłókniny

  Dom i wnętrza
  Prezentujemy Państwu firmę, która posiada wysokiej jakości materiały budowlane, znanej i renomowanej szwajcarskiej marki Gutta. To firma Gutta Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gnieźnie, polski oddział firmy Gutta. Oferta tej firmy mieści pokrycia dachowe w postaci gontu i płyt bitumicznych, folie dachowe: paro przepuszczalne, paroizolacyjne oraz plandeki, materiały do izolacji fundamentów: folie izolacyjne, geomembrany i geokompozyty, płyty z tworzyw sztucznych: profilowe, komorowe, dekoracyjne, polistyrolowe i akrylowe a także geowłókniny, zadaszenia i produkty do ogrodu. Wszystkie materiały firmy Gutta Sp. z o.o. wyróżnia wysoka jakość, nowoczesna technologia, skuteczność, trwałość i design wykonania. Oferta firmy dostępna jest na terenie całego kraju, w hurtowniach, składach budowlanych i marketach DIY. Szczegóły oferty na stronie.
 • poliweglan-dia.pl

  Ekonomia
  Płyty poliwęglanowe dla budownictwa, a także płyty kompozytowe aluminiowe, izolacyjne czy faliste to raptem niektóre rozwiązania, jakimi dysponuje firma DiA z Katowic. Od 1991 r. zajmujemy się dystrybucją produktów z tworzyw sztucznych, które znajdują z powodzeniem zastosowanie w wielu branżach, również w przemysłowej czy reklamowej. W naszej ofercie posiadamy poza tym płyty polipropylenowe kanalikowe, płyty laminowane HPL, płyty pleksi, styrodur i wiele innych materiałów, które prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania, a w przypadku pytań - prosimy o kontakt.


:: hurtowniatechniczna.pl ::

Nasza ocena:
Adres: hurtowniatechniczna.pl

Ulica: Szwedzka 43

Miasto: Warszawa
Kod: 03-420
NIP:

Telefon: 797129714
Opis:

Hurtownia Techniczna – producent tworzyw sztucznych. Sklep oferuje m.in. węże przemysłowe, plandeki oraz płyty i wykładziny gumowe. Firma działa na rynku od ponad 20 lat, dzięki czemu cechuje się dużym doświadczeniem w branży. Ponadto hurtownia zapewnia klientom fachowe doradztwo przy wyborze produktów oraz indywidualne podejście do każdego konsumenta. Zapraszamy do zapoznaniem się z ofertą, która znajduje się na naszej stronie internetowej.