Podobne strony

 • Remonty mieszkań Warszawa

  Firmy wg branży
  Remonty mieszkań i domów, remonty biur i budynków administracji publicznej, wykończenia wnętrz. Różnorodne usługi remontowe przez ekipę ekspertów. Warszawai i okolice
 • remonty w warszawie

  Firmy wg branży
  Układanie glazury czy też terakoty nie musi być koszmarem. Firma oferuje kompleksowe usługi remontowe i budowlane, w tym usługi glazurnicze. Fachowiec, któremu powierzone zostaje zadanie szybko i dokładnie ułoży płytki w łazience lub kuchni, a także na tarasie i balkonie. Firma oferuje ułożenie posadzek z ogrzewaniem elektrycznym, łączy terakotę z drewnem. Przy realizacji zleceń używa tylko wysokojakościowych materiałów budowlanych renomowanych firm i stosuje najnowsze technologie.
 • Perfectus - Firma Remontowa

  Dom i wnętrza
  Wchodząc na naszą stronę każdy może wyszukać niezwykle ciekawe aranżacje wnętrz, a także meble na wymiar i kuchnie na zamówienie. Warto się dowiedzieć jak potrzebna staje się specyfika barw i wzorów w każdym pomieszczeniu. Inspirację do przemian można znaleźć właśnie zaglądając na tej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy. Telefon: (22) 846 47 02 lub 535 998 030
 • Remonty Warszawa, wykończenia wnętrz, malowanie

  Firmy wg branży
  P.H.U Family Biznes to firma, która świadczy usługi remontowe i wykończenia wnętrz na terenie Warszawy. Wykonamy wiele innych usług z obszaru działań naszej firmy. Nasza oferta to remonty i wykończenia wnętrz w tym malowanie w Warszawie, drobna elektryka, hydraulika, tynki ozdobne, półki i podwieszane sufity z karton gipsu. Trafimy do każdego klienta i wykonamy swoją pracę z największą dokładnością i sumiennością. Cieszymy się sporym doświadczeniem, które zdobyliśmy przez wiele lat działalności.
 • PAWEŁ SIEŃKOWSKI remonty domów warszawa

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do nawiązania kooperacyj z przedsiębiorstwem Usługi remontowo-budowlane Paweł Sieńkowski z siedzibą w Nasielsku. Troszczymy się o spełnienie oczekiwań wszystkich klientów i realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia w zakresie prac remontowych oraz wykończeniowych. Nie boimy się skomplikowanych wyzwań oraz doskonale odnajdujemy się zarówno w tradycyjnych, jak i nowatorskich rozwiązaniach. Rekomendujemy także nasze meble na wymiar.


:: ms-interior.pl ::

Nasza ocena:
Adres: ms-interior.pl

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon: 535123147
Opis:

Firma M.S.Interior to firma remontowa specjalizująca się w wykończeniach wnętrz w pełnym zakresie usług. Firma oferuje swoje usługi na terenie Warszawy oraz w obrębie 60 km od stolicy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży może zapewnić pełen profesjonalizm oraz profesjonalną obsługę. W zakładce „portfolio” można zobaczyć wykonane przez firmę remonty i wykończenia. Zachęcamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.