Podobne strony

 • TERPLAST SP. Z O.O. przetwórstwo tworzyw sztucznych

  Firmy wg branży
  Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą Zakładów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Terplast Sp. z o.o. Zakład istnieje od 1984 roku. Głównym towarem zakładu Terplast są rolnicze sznurki polipropylenowe. Dysponujemy rozbudowaną siecią dealerów w kraju oraz za granicą. Poprzez solidną realizację zleceń, terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii i praw konsumenta, zdobyliśmy wiele cennych na rynku certyfikatów. Ciągle rozszerzamy naszą ofertę, starając się zaspokoć oczekiwania petentów. W celu zaznajomienia się z wszystkimi produktami, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
 • Hurtownia materiałów opakowaniowych w Olsztynie

  Firmy wg branży
  Hurtownia materiałów opakowaniowych w Olsztynie, specjalizujemy się produkcji folii stretch ręcznej, folii stretch maszynowej, foli spożywczej. Prowadzimy dystrybucję taśmach pakowych, taśmach PP, taśmach PET.
 • TERPLAST przędza polipropylenowa

  Firmy wg branży
  Mieszczący się w Sieradzu zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych Terplast jako jeden z pierwszych w Polsce rozpoczął wytwórstwo artykułów dla rolnictwa. Obecnie, w propozycji firmy mogą Państwo znaleźć szeroki wybór wytrzymałego sznurka ogrodniczego, AGD, rolniczego, pakowego oraz do żywności. Do tego, dostarcza ona także wysokiej klasy taśmy, liny i przędze polipropylenowe, folie do sianokiszonek jak również siatki do bali. Dzięki specjalistycznemu zapleczu technicznemu, doświadczonej załodze oraz długoletniej obecności w branży, firma swoim Klientom może zapewnić artykuły najwyższej jakości. Na stronie internetowej dostaną Państwo detale oferty zakładu.


:: Producent sznurka rolniczego - Wald Gold ::

Nasza ocena:
Adres: http://waldgold.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma Wald-Gold od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości opakowań i elementów, zwłaszcza dla rolnictwa. W naszej niezwykle bogatej ofercie znajdują się takie rozwiązania jak siatka do beli, siatka rolnicza, sznurek do kostek, do siana, do słomy, taśma pp, taśma pet, siatka do paletyzacji, tuba papierowa, opakowania pet, zamknięcia clipband, zamknięcia strunowe zip, a także folie hdpe.