Podobne strony

 • Dekoracje balonowe - Gaudeo Balonowe Studio Dekoratorskie

  Rozrywka
  Gaudeo Balonowe Studio Dekoratorskie to profesjonalna firma zajmująca się wykonywaniem dekoracji balonowych. Można zamówić zarówno wykonanie bram balonowych, łuków z balonów napełnionych helem lub innych dowolnych figur balonowych, jak również bardzo efektowne wypuszczenie balonów helowych Firma realizuje także zamówienia na nadruki na balonach. W ofercie znajduje się również skręcanie balonów na imprezach dla dzieci lub dla firm.
 • Dekoracje balonowe, balony z helem

  Rozrywka
  Dekoracje balonowe, a także balony z helem oferujemy na każdą okazję. Potrzebujesz balonów z helem na swoje urodziny, wesele, rocznice - nic trudnego. Skontaktuj się z nami, a będziemy w stanie pomóc w nawet najbardziej wymagającym zadaniem balonowym.
 • Balony z helem - balonylatajace.pl

  Hobby i pasje
  Urodziło Ci się dziecko? Zamiast bukietu kwiatów przynieś latające, kolorowe balony! Twoja ukochana będzie zachwycona i zapamięta Twój gest na długo. Balony doskonale sprawdzają się też na imprezy dla dzieci, ale też na imprezach dla dorosłych – weselach, eventach firmowych, imprezach plenerowych, urodzinach, wieczorach panieńskich i kawalerskich oraz w czasie innych wydarzeń.
 • Balony z helem - HeloveBalony.pl

  Firmy wg branży
  Balony z helem, balony urodzinowe i dekoracje balonowe to idealny pomysł na każdą okazję. Helove Balony to miejsce gdzie znajdziesz inspiracje balonowych dekoracji, które możemy dla Ciebie przygotować. Tworzymy unikalne i niepowtarzalne bukiety balonowe, przygotowujemy niestandardowe girlandy z balonów, wysyłamy pudła prezentowe z helowym balonem, a także projektujemy i realizujemy oryginalne dekoracje balonowe.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Balony z helem Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: https://helovebalony.pl

Ulica: Głębocka

Miasto: Regimin
Kod: 03-287
NIP: 7651626052

Telefon: 535024280
Opis:

Balony z helem i dekoracje balonowe to nasza specjalność. Działamy na terenie Warszawy. Robimy balony dla małych i dużych firm. Jesteśmy dostawcą balonów na terenie Warszawy. Posiadamy w swojej ofercie balony z helem gumowe oraz balony foliowe związane z każdą tematyką. Wypuszczamy również balony z naszego pudła oraz siatki. Wykonujemy również balony z nadrukiem, najczęściej logo. Balony sprawiają, że dana uroczystość nabierze charakteru.