Podobne strony

 • KONSMETAL - SEJF

  Techniczna ochrona mienia
  Oferta handlowa tej firmy obejmuje trzy grupy tematyczne: kasy pancerne, sejfy, kasetki; szafy metalowe; drzwi antywłamaniowe.
 • HERTZ Ochrona sp. z o.o.

  Fizyczna ochrona mienia
  Pełna gama usług w zakresie ochrony mienia: sprzedaż, montaż i monitorowanie alarmów, grupy interwencyjne, konwoje.
 • Lob System

  Drzwi antywłamaniowe
  Zakład produkuje zabezpieczenia antywłamaniowe oraz okucia budowlane i meblowe. W ofercie produkcyjnej zakładu m.in. zamki drzwiowe, drzwi antywłamaniowe metalowe, klamki, kłódki oraz asortyment artykułów montażowych.
 • Zbigmet

  Drzwi antywłamaniowe
  Producent drzwi antywłamaniowych standardowych i nietypowych w wykończeniu naturalnym oraz z tworzyw sztucznych. Sprzedaje także zamki i okucia oraz drzwi przeciwpożarowe. Na stronie przykładowe wzory i dane adresowe.
 • Donimet

  Producenci
  Producent stolarki otworowej i zabezpieczeń antywłamaniowych. Podstawą produkcji są drzwi metalowe malowane proszkowo, w okleinie drewnopodobnej i tapicerką. Również drzwi z płytą MDF i drzwi nietypowe np. kasowe. Na stronie katalog drzwi, zdjęcia, sieć dystrybucyjna, certyfikaty.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: www.konsmetal24.pl drzwi ::

Opis:

Sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe na dokumenty niejawne i szafy metalowe biurowe, sejfy na broń oraz sejfy kasjerskie to oferta sklepu internetowego Konsmetal24.pl z Warszawy. Nasze propozycje obejmują ponadto sejfy depozytowe i skarbce bankowe. Dostarczane produkty przeszły proces certyfikacji i spełniają wymagania Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dystrybucja urządzeń do ochrony profesjonalnej mienia zajmujemy się od 1992 r. i wiemy o tym wszystko. Zapraszamy na naszą stronę do zaznajomienia z pełną ofertą, a w przypadku pytań - do kontaktu!