Podobne strony

 • kolektory słoneczne - pompy ciepła - buforowanie

  Technika grzewcza
  Dobór i instalacja kolektorów słonecznych pomp ciepła kotłów. Jak uniknąć skutków podwyżek cen gazu i oleju? Jak zyskiwać na ogrzewaniu, kiedy drożeje energia? Który z naszych sposobów wykorzystasz żeby obniżyć swoje rachunki o połowę? AMERIGO ENERGIA ODNAWIALNA Buforowanie Ciepła - Systemy Solarne - Pompy Ciepła www.amerigo.com.pl ul. Magazynowa 4 Kielce 25-565 tel. 041 314-32-50 kom. 511-415-599
 • kotły parowe

  Dom i wnętrza
  Kocioł a kocioł to różnica -zasada ta powoduje,że wybierając kocioł grzewczy trzeba dokładnie zapoznać się z możliwościami technicznymi.Najnowsze kotły posiadają palniki retortowe nowej generacji, które pracują zupełnie inaczej niż te starsze, a zatem ich wydajność jest w tym przypadku dużo lepsza. Palniki retortowe te nowe wypiętrzają podawane paliwo a nie jest odo dopychane - jak w starszych - tłokami, wskutek czego zagęszcza się.Palniki Brucer wykonane są z żeliwa o podwyższonej żywotności.
 • Piece, kotły z podajnikiem na pelet

  Ekonomia
  Przedsiębiorstwo Tilgner zajmuje się produkcją i dystrybucją kotłów centralnego ogrzewania. Kotły firmy tilgner posiadają wszelkie atesty uprawniające je do bezpiecznego użytku w domu czy firmie. Zapraszamy do obejrzenia galerii prezentującej niektóre z modeli naszych kotłów centralnego ogrzewania. Wzbogaciliśmy stronę www.tilgner.pl o instrukcje wszystkich modeli naszych kotłów oraz mnóstwo innych dokumentów do pobrania na komputer. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z Państwa strony, dl
 • Najlepszy pellet drzewny w Polsce! Pelet Lava i Pelet Olimp!

  Firmy wg branży
  Polski producent pelletu, firma Stelmet z Zielonej Góry zaprasza na dedykowaną stronę internetową poświęconą produktowi z segmentu biomasy. Nasz pellet jest znakomitą formą alternatywnego paliwa. Oferujemy Państwu dwa rodzaje pelletu drzewnego - pellet Olimp oraz pellet Lava. Jeżeli ekologia jest Państwu bliska, a dom chcą Państwo ogrzewać w przyjazny naturze sposób, proponujemy nasz pellet drzewny. Nasze produkty spełniają najwyższe normy, co przekłada się na ich znakomitą jakość.
 • technikapeletowa

  Firmy wg branży
  Piece na pelet. Sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń na pelet oraz drewno. Wysokiej jakości piece oraz kotły na pelet. Urządzenia spalające pelet cechuje bardzo duża sprawność oraz efektywność grzewcza. W naszym asortymencie piece z nadmuchem oraz dystrybucją gorącego powietrza do wielu pomieszczeń,kominki na pelet z płaszczem wodnym. Wkłady kominkowe, piece oraz kotły MCZ, RED, Cadel, Thorma.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Stefanidis - Lider sprzedaży brykietu. ::

Nasza ocena:
Adres: http://stefanidis.pl

Ulica: Szymanów, ul. Lotnicza 90

Miasto: Wrocław
Kod: 51-180
NIP: 8951892539

Telefon: +48 71 792 11 17
Opis:

Głównym celem firmy Stefanidis jest dostarczenie klientowi certyfikowanych produktów najwyższej jakości przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Ekologia jest dla nas kluczowym elementem naszej polityki. Firma Stefanidis jest wieloletnim liderem sprzedaży naturalnych źródeł energii na rynku europejskim. Działalność firmy opiera się na dystrybucji na rynek polski i europejski biomasy – brykietu, peletu drzewnego oraz ściółki dla drobiu oraz zwierząt hodowlanych.