Podobne strony

 • Osiedle Dąbrowa - Mieszkania i domy blisko Poznania

  Firmy wg branży
  Nowe Osiedle Dąbrowa - Poznań. Sprzedaż mieszkań i domów pod Poznaniem. W ofercie: mieszkania blisko Poznania, domy blisko Poznania, domy pod Poznaniem, mieszkania pod Poznaniem. Tanie mieszkania Poznań i domy Poznań - zapraszamy.
 • Nowe Osiedle Dąbrowa

  Firmy wg branży
  Mieszkania Poznań i Domy Poznań - Nowe Osiedle Dąbrowa pod Poznaniem - mieszkania w Poznaniu, domy w Poznaniu. Oferujemy atrakcyjne mieszkania i domy Dąbrowa blisko Poznań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
 • os. Bolesława Chrobrego 117

  Firmy wg branży
  Firma AI Poznań wykonała już kilkanaście własnych inwestycji deweloperskich. Nikt nie jest natomiast w stanie stwierdzić przy ilu jeszcze byli obecni jej pracownicy. Firma proponuje bowiem rozległy kalejdoskop usług inwestorskich, które obejmują inwestorstwo zastępcze, całościowy nadzór inwestycyjny, całościowe wykonawstwo inwestycji, materie terenowo-prawne, ukończenie projektu oraz rozporządzanie i administrowanie nieruchomościami. Z doświadczenia spółki korzystają liczni inwestorzy z całego województwa. Więcej o jej działaniach na stronie:
 • Nieruchomości Poznań

  Firmy wg branży
  Agencja nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości z Poznania i okolic. Usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali użytkowych.
 • Mieszkania w Poznaniu - Mieszkanie dla Młodych

  Firmy wg branży
  Mieszkanie dla Młodych - Jak wziąć kredyt z rodzicami i w jaki sposób zwiększyć zdolność kredytową bez podwyżki? A może wcale nie opłaca się brać kredytu, bo taniej będzie wynajmować mieszkanie? Eksperci Portalu, który jest częścią Grupy MdM, wyjaśniają zawiłości kredytów po rekomendacji S oraz wskazują pułapki jakie można ominąć, przygotowując się do zaciągnięcia pożyczki hipotecznej na mieszkanie. W portalu znajdziesz wszystkie praktyczne informacje na temat programu „Mieszkanie dla młodych”.


:: www.libra.info.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.libra.info.pl

Ulica: ul. Sienkiewicza 47/1

Miasto:
Kod: 62-031
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z oferą firmy deweloperskiej Libra. Nasza siedziba znajduje się w Luboniu niedaleko Poznania. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i sprzedażą inwestycji. Wśród naszych realizacji znaleźć można mieszkania, domy jednorodzinne wolnostojące a oprócz tego budynki w zabudowie bliźniaczej. Nasze projekty charakteryzują się funkcjonalnością oraz nowoczesnością. Swój wymarzony dom znajdą tu zarówno rodziny z dziećmi jak również młode i aktywne osoby. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi na naszej witrynie.