Podobne strony

 • S.C. Budowlano-Instalacyjna "SANBLEX"

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Spółka buduje "pod klucz" wszystkie sieci kanalizacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne i cieplne. Trójjęzyczne www podaje adres i ofertę.
 • Agro-Sur

  Budownictwo przemysłowe
  Zakład produkuje i montuje cieplarnie, szklarnie, klimatyzernie, konstrukcje szkieletowe i zautomatyzowane namioty foliowe. Remontują także stare obiekty.
 • Portal dla producentów owoców, warzyw i kwiatów

  Ekonomia
  Specjalistyczny portal dla producentów z branży ogrodniczej. Informacje o uprawie drzew owocowych, roślin jagodowych, warzyw polowych, roślin ozdobnych; materiały o szkółkarstwie, uprawach pod osłonami, ochronie roślin, nawożeniu i technice dla ogrodnictwa.
 • Tunele foliowe Krosagro

  Firmy wg branży
  Tunele foliowe Krosagro to profesjonalne narzędzie do ochrony upraw oraz ich intensyfikacji. W ofercie Krosagro poza tunelami znajdziemy namioty garażowe oraz namioty magazynowe. W tunelach uprawiać można owoce, warzywa oraz kwiaty. Przystosowane są do trudnych warunków pogodowych. Są łatwe w montażu i utrzymaniu. Krosagro jest marką firmy Stal Impex Sp. z o. o., uznanego producenta rur i profili stalowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 • Tunele ogrodnicze i ogrodowe

  Firmy wg branży
  Foliak to firma zajmują się sprzedażą solidnie skonstruowanych tuneli foliowych. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala firmie oferować tunele foliowe wyselekcjonowanych polskich producentów. W Foliak możesz liczyć wyłącznie na atrakcyjne ceny. Masz do wyboru tunele foliowe o różnorodnej powierzchni- 8,8 m2, 10,4 m2, 14,4 m2 czy tunele o powierzchni 18 m2. Wszystkie tunele wykonane są z folii 4-sezonowe, objęte są ponadto dwuletnią gwarancją.


:: www.lchortigroup.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.lchortigroup.pl

Ulica: Oświęcimska 87

Miasto:
Kod: 61-337
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej i sprawdzonej firmy zajmującej się dystrybucją nowoczesnych systemów zasłon termoizolacyjnych, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą LC Hortigroup z siedzibą w Poznaniu. Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór asortymentu, wśród którego znaleźć można rolety termoizolacyjne, asymilacyjne, cieniujące, zaciemniające, boczne rolowane bądź zewnętrzne. Proponujemy wyłącznie sprawdzony, fabrycznie nowy towar pochodzący od najlepszych producentów. Zapewniamy również konkurencyjne ceny i najwyższy poziom obsługi. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie.