Podobne strony

 • MegaMini

  Utrzymanie czystości
  Strona firmy specjalizującej się w usługach kompleksowego utrzymania czystości oraz handlu artykułami wyposażenia łazienek (dozowniki, papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe). Na stronie zapoznasz się ze szczegółową ofertą handlową i usług oraz z danymi teleadresowymi firmy.
 • P.U. Kontrakt

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje usługi porządkowe: sprzątanie biur, mieszkań, domów, hal. "Kontrakt" poleca: czyszczenie ciśnieniowe, czyszczenie żaluzji i rolet, mycie okien i elewacji, pranie tapicerki, dezynfekcje. Szczegóły oferty oraz informacje o firmie znajdziesz na stronie.
 • DIAMONDBRITE Center Polska - ochrona lakieru samochodowego i kosmetyki samochodowe

  Płyny i kosmetyki
  W ofercie: kosmetyki samochodowe Lacroe i Diamondbrite firmy Jewelultra, ochrona i renowacja lakieru, polerowanie, nabłyszczanie, woskowanie i teflonowanie lakieru, usuwanie rys, ochrona felg aluminiowych i dachów kabrio, pranie, czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki samochodowej.
 • Czyszczenie wykładzin, dywanów, pranie tapicerki Wrocław

  Utrzymanie czystości
  Szeroki zakres usług, sprzęt i chemia renomowanych firm, kilkuletnie doświadczenie. Sprawdź nas!
 • Multinex: profesjonalne czyszczenie powierzchni

  Firmy wg branży
  Od kilku lat nasza firma zajmuje się usługami sprzątania i specjalistycznego czyszczenia różnych powierzchni. Przez ten okres opracowaliśmy unikalny system usuwania brudu i zanieczyszczeń. Posiadamy własną pralnie dywanów, oferujemy dowóz i odbiór dywanów od Klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm. Skontaktować się z nami można pod nr tel. 507-46-45-45, 605-37-44-10 lub drogą mailową: biuro@multinex.pl.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Cleanart - www.czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.czyszczenie-tapicerki-warszawa.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą Zajmujemy się praniem tapicerki, wykładzin, dywanów, materacy oraz renowacji i czyszczeniu skóry. Nasze kwalifikacje potwierdzają certyfikaty otrzymane od firm : Chemspec, Karcher oraz Ottimo System. Pracujemy na zlecenie firm ,instytucji i osób indywidualnych. Używamy wyłącznie profesjonalnych środków chemicznych Chemspec, Prochem, Fenice oraz urządzeń Ashbys, Numatic i Sebo. Nasz teren działania to Warszawa oraz okolice.