Podobne strony

 • Rehabilitacja Gdańsk - Gabinet i sauna

  Regionalne
  Gabinet Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej RE-FORMA świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ruchowej, odnowy biologicznej, masażu leczniczego oraz sauny. W swojej pracy skupiamy się na indywidualnej terapii pacjenta wykorzystując uznane i skuteczne metody fizjoterapeutyczne. Każda rehabilitacja zaczyna się od dokładnego wywiadu chorobowego oraz diagnostyki funkcjonalnej narządu ruchu wraz z ustalenia indywidualnego planu rehabilitacji.
 • MIRA leczenie bólu kręgosłupa gdańsk

  Ekonomia
  BioStudio Mira znajdujące się w Gdańsku zachęca na zajęcia! Zapraszamy wszystkich wielbicieli aktywności fizycznej oraz osoby początkujące do korzystania z naszej siłowni, na której istotną uwagę koncentrujemy na indywidualnym podejściu do Klienta, aby wskazać mu drogę do metamorfozy swojego ciała. Przygotowujemy specjalne programy ćwiczeń dostosowane do poziomu zaawansowania, wieku i możliwości. Przeprowadzamy masaże, zabiegi pielęgnacyjne jak np.: body wrapping, zimne bandaże, aromaterapia oraz inne, a oprócz tego dysponujemy sauną, w której po męczącym treningu można się zrelaksować i usunąć toksyny. W celu zdobycia dogłębnych szczegółów - zapraszamy do odwiedzenia strony www.
 • Domowa rehabilitacja

  Medycyna i zdrowie
  Gabinet rehabilitacji w Gdańsku zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Aby skorzystać z naszych usług niekonieczne jest skierowanie od ortopedy, neurologa czy też innego specjalisty. Pomocne w podjęciu określonych działań leczniczych mogą być wyniki badań, dlatego prosimy o ich pokazanie przed wizytą. Oferujemy specjalistyczną diagnostykę i terapię charakteryzującą się nowoczesnym spojrzeniem na Pacjenta w połączeniu z ogromnym doświadczeniem terapeuty.
 • www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl

  Medycyna i zdrowie
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę ośrodka rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej w Gdańsku. Do naszej placówki zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów i oferujemy dostęp do innowacyjnych metod lecznia i specjalistycznego sprzętu. Korzystamy z metod takich jak kinesiologytaping, fala uderzeniowa, lasery, ultradźwięki i inne. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, profesjonalizm i konkurencyjne ceny usług. Szczegóły oferty i dane kotnaktowe zamieściliśmy na naszej witrynie internetowej.


:: misi-fizjospa.pl ::

Nasza ocena:
Adres: misi-fizjospa.pl

Kategorie:

Opis:

Fizjoterapia, Kosmetologia & SPA to zakres działalności MISI Fizjoterapia & SPA w Gdańsku. Specjalizujemy się w rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej, jak również terapii bólów kręgosłupa oraz dysfunkcji stawów i nerwów obwodowych. Naszą wiedzę dokumentują szkolenia, m. in.: PNF, Kinesiology Taping, Medyczny Trening Terapeutyczny MTT. Swoje praktyka zdobywaliśmy także w najlepszych, gdańskich hotelowych SPA. Dbamy o efektywność swoich terapii, w związku z tym wciąż pogłębiamy swoją wiedzę