Podobne strony

 • Hale namiotowe , wynajem namiotów

  Atrakcje i organizacja imprez
  Hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty weselne, namioty imprezowe, kompletne wyposażenie, konkurencyjne ceny
 • krzesła stoły bankietowe pokrowce na krzesła

  Dom i wnętrza
  krzesła i stoły bankietowe oraz pokrowce na krzesła w bardzo atrakcyjnych cenach do kupienia lub wypożyczenia. namioty weselne,krzesła konferencyjne,stoły bankietowe składane,krzesła bankietowe do wypożyczenia już od 8zł a z pokrowcem już od 12zł stoły bankietowe od 25 zł wynajem lub kupno od 280zł,pokrowce na krzesła bankietowe 6zł sztuka
 • namioty weselne

  Rozrywka
  Firma Gran z Bydgoszczy organizuje od wielu lat imprezy okolicznościowe takie jak wesela czy przyjęcia integracyjne. Oferuje także przyjęcia w plenerze dzięki własnym namiotom imprezowym. Coraz więcej ludzi korzysta z tego typu rozwiązań dających dużo swobody i tworzących jednocześnie wspaniałą atmosferę. Firma słynie z doskonałego cateringu oraz obsługi zgromadzonych gości na bardzo wysokim poziomie. Jest w stanie to zrobić dzięki doskonale zgranemu i doświadczonemu personelowi.


:: Hale magazynowe, namiotowe, przemysłowe, warsztatowe Halplan.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://halplan.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Halplan to firma posiadająca w swojej ofercie namioty przeznaczone do organizacji mniejszych i większych imprez. Na kameralne spotkania firma oferuje namioty ogrodowe, natomiast w przypadku większych imprez proponuje namioty handlowe, magazynowe oraz hale namiotowe. Firma gwarantuje stabilność konstrukcji oraz możliwość zamówienia namiotów w różnych kolorach.