Podobne strony

 • Plastimex

  Tworzywa sztuczne
  Firma zajmuje się produkcją wyrobów z plexi. Na stronie znajdziesz wykaz proponowanych produktów i dane firmy.
 • Agencja Reklamowa Rekin s.c.

  Reklama
  Aby zapoznać się z wykazem oferowanych przez Agencję usług - zajrzyj na stronę. Znajdziesz tu także prezentację wykonanych już projektów oraz dane samej firmy.
 • Contra

  Reklama
  W ofercie firmy znajdziesz wyroby z pleksi, kasetony, pylony, stojaki reklamowe, statuetki i puchary itd. Na stronie zamieszczono zdjęcia i opisy proponowanych produktów.
 • Roxy - firma dekoratorska

  Kwiaciarnie
  Strona firmy dekoratorskiej i jednocześnie sklepu z dekoracjami i kwiatami. Na stronie znajdziesz ofertę i dane kontaktowe.
 • Polplast

  Pokrycia dachowe
  Strona bezpośredniego importera systemów rynnowych i kanalizacji firmy Nicoll oraz płyt z tworzyw sztucznych (poliwęglan, pcv, plexi) i materiałów reklamowych. Firma świadczy również usługi reklamowe, m.in. frezowanie ploterem. Na solidnie przygotowanej stronie poznasz szczegóły oferty oraz dowiesz się znacznie więcej o firmie.


:: ul. Fordońska 169 ::

Nasza ocena:
Adres: http://wyrobyzpleksi.pl

Ulica: ul. Fordońska 169

Miasto: Bydgoszcz
Kod: 85-739
NIP: 9531914720

Telefon: 508 644 117
Opis:

Rozbudowaną ofertę wyrobów z pleksi oferuje Agencja Reklamowa Adecor w Bydgoszczy. Wykonujemy między innymi stojaki dla osób poszukujących ekspozytorów oryginalnych, dopasowanych, przykuwających uwagę oraz zatrzymujących spojrzenia. Oferujemy też wiele artykułów reklamowych, takich jak długopisy, koszulki czy kubki, które personalizujemy za pomocą odpowiedniego logo czy wzoru. W ramach dodatkowych usług zajmujemy się drukowaniem obrazów na płótnie, tworzeniem fototapet i naklejek na ścianę. Zapraszamy!