Podobne strony

 • Biuro rachunkowe eSALDO Łódź

  Firmy wg branży
  Jako biuro księgowe, posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw podatkowo-księgowych. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych spółkom prawa handlowego oraz osobom fizycznym, a także inne ewidencje podatkowe dla osób fizycznych i spółek osób fizycznych. Jako biuro rachunkowe prowadzimy zagadnienia kadrowo-płacowe i ubezpieczeń społecznych. Przy zdyscyplinowanej współpracy, możliwe jest monitorowanie sytuacji finansowej na bieżąco. Pozwala to regulować konkretne wyniki firmy w każdym momencie.
 • DUET biuro podatkowe łódź

  Ekonomia
  Prezentujemy Państwu biuro rachunkowe DUET z Łodzi, funkcjonujące na rynku od 1996 roku oraz posiadające licencję MF nr 4082/97 na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Korzystającym z naszych usług klientom zapewniamy pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową. Współpracujemy z małymi, średnimi oraz dużymi firmami, a również fundacjami i wspólnotami mieszkaniowymi. Współpracujemy z małymi, średnimi oraz dużymi firmami, a również fundacjami i wspólnotami mieszkaniowymi.
 • Biuro rachunkowe łódź

  Prawo i podatki
  Potrzebujesz pomocy w zakresie podatków i księgowości? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura. Istniejemy na rynku od 2011 roku i oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Nie tylko pomagamy w zakresie prowadzenia księgowości, ale także wykonujemy szereg usług związanych z pomocą przy otwieraniu firmy. Gwarantujemy, że każdy będzie w pełni zadowolony z usług wykonywanych przez naszą firmę.
 • www.abmconsulting.com.pl

  Ekonomia
  Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług, docenianej na rynku firmy ABM CONSULTING. W ramach naszej oferty zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych. Oferujemy takie usługi jak prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz zakładowym planem kont. Uzupełnienie oferty stanowi doradztwo oraz wsparcie w zakresie zakładania oraz organizacji nowych podmiotów gospodarczych oraz prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT. Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie oraz terminowo. Zapraszamy do podjęcia współpracy i do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji na nasz temat.
 • www.ksiegowosc-agnes.pl

  Firmy wg branży
  Biuro Rachunkowe Agnes w Łodzi prowadzone przez mgr Krystynę Szczepańską oferuje całościową obsługę księgową, podatkową i kadrowo-płacową przedsiębiorstw osób fizycznych, spółek osobowych i osób prawnych. Prowadzimy rozliczenia księgowo-podatkowe spółek komandytowych a rozliczenia księgowo-podatkowe dla ich wspólników. Rozliczamy spółdzielnie mieszkaniowe, stowarzyszenia i fundacje. Nasze wieloletnie praktyka gwarantuje niezawodność i kompetencja, co potwierdza Certyfikat Księgowego wydany przez MF. Zachęcamy do zapoznania z ofertą oraz do kontaktu!


:: www.gunerka.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://gunerka.pl

Ulica: ul. Przędzalniana 113

Miasto: Łódź
Kod: 93-286
NIP: 7281821085

Telefon: 515 526 131
Opis:

Biuro Rachunkowe i Doradcze Gunerka Agnieszka w Łodzi oferuje kompleksową obsługę księgową dla podmiotów gospodarczych - małych, średnich i dużych firm oraz Klientów indywidualnych. Prowadzimy księgi handlowe firm produkcyjnych, handlowych i usługowych oraz księgi handlowe fundacji i stowarzyszeń. Świadczymy również usługi z zakresu prowadzenia podatkowej książki przychodów i rozchodów. Zajmujemy się ryczałtem, opłatami za korzystanie ze środowiska i rozliczeniami PIT oraz CIT, a także usługami płacowo-kadrowymi. Zapraszamy do skorzystania z oferty.