Podobne strony

 • Plastimex

  Tworzywa sztuczne
  Firma zajmuje się produkcją wyrobów z plexi. Na stronie znajdziesz wykaz proponowanych produktów i dane firmy.
 • Agencja Reklamowa Rekin s.c.

  Reklama
  Aby zapoznać się z wykazem oferowanych przez Agencję usług - zajrzyj na stronę. Znajdziesz tu także prezentację wykonanych już projektów oraz dane samej firmy.
 • Contra

  Reklama
  W ofercie firmy znajdziesz wyroby z pleksi, kasetony, pylony, stojaki reklamowe, statuetki i puchary itd. Na stronie zamieszczono zdjęcia i opisy proponowanych produktów.
 • Roxy - firma dekoratorska

  Kwiaciarnie
  Strona firmy dekoratorskiej i jednocześnie sklepu z dekoracjami i kwiatami. Na stronie znajdziesz ofertę i dane kontaktowe.
 • Polplast

  Pokrycia dachowe
  Strona bezpośredniego importera systemów rynnowych i kanalizacji firmy Nicoll oraz płyt z tworzyw sztucznych (poliwęglan, pcv, plexi) i materiałów reklamowych. Firma świadczy również usługi reklamowe, m.in. frezowanie ploterem. Na solidnie przygotowanej stronie poznasz szczegóły oferty oraz dowiesz się znacznie więcej o firmie.


:: www.wyrobyzpleksi.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://wyrobyzpleksi.pl

Ulica: ul. Fordońska 169

Miasto: Bydgoszcz
Kod: 85-739
NIP: 9531914720

Telefon: 508 644 117
Opis:

Produkcją wyrobów z plexi i akcesoriów reklamowych zajmuje się Agencja Reklamowa Adecor w Bydgoszczy. Zapraszamy do zaznajomienia z naszą ofertą na stronie! Wykonujemy między innymi stojaki na ulotki z plexi, wykorzystując do tego celu profesjonalny ploter laserowy. Gwarantujemy oryginalne wzornictwo i dopasowanie do oczekiwań klienta. Dostarczamy wiele artykułów reklamowych, takich jak długopisy, koszulki czy kubki, które na życzenie personalizujemy znakiem marki. Oferujemy też drukowanie obrazów na płótnie i tworzenie fototapet. Więcej szczegółów prezentujemy na stronie.