Podobne strony

 • Salonik Urody Katarzyna. Chudzik Katarzyna botox lublin

  Medycyna i zdrowie
  Potrzebują Państwo fachowego salonu kosmetycznego? Zapraszamy do skorzystania z usług jednostki 4U z Lublina. W zakresie przeprowadzanych przez nas usług oferujemy Państwu wszechstronne zabiegi pielęgnująco -kosmetyczne. Zajmujemy się między innymi leczeniem trądziku, redukcją przebarwień czy też oczyszczaniem skóry twarzy. Naszą propozycją pragniemy zainteresować te osoby, które respektują sobie doskonały oraz piękny wizerunek. Gwarantujemy najlepszą jakość świadczonych przez nas usług i stuprocentową satysfakcję każdego klienta. Można się z nami skontaktować elektronicznie czy telefonicznie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.
 • Zana 27/17

  Medycyna i zdrowie
  Jeśli frasujesz się niedoskonałościami swojej twarzy oraz ciała - nie wahaj się z korzystać z obszernej propozycji Gabinetu Medycyny Estetycznej i Laseroterapii ESTETICENTER z Lublina. Pożądane byłoby podkreślić, iż posiadamy ogromne doświadczenie i cieszymy się zaufaniem i uznaniem wielu pacjentów, jacy skorzystali z naszych usług. Wyjawimy Twoje rzeczywiste piękno również zmierzymy się ze wszelkimi defektami urody. Stosujemy zaawansowane technologie, współczesny sprzęt oraz ręczymy skuteczność naszych zabiegów, jak chociażby botox. Rewelacyjne wyniki uzyskujemy działając laserem, przy wykorzystaniu którego wykonujemy usuwanie blizn i zamykanie naczynek. Wykonywana przez depilacja laserowa, czy zabieg lipolizy to ogromnie efektywna metoda pozbycia się drażliwego dla każdej kobiety kłopotu. Na dodatek dbamy o przyjemną oraz przyjazną atmosferę, dajemy luksus i dyskrecję.
 • Nowowiejskiego 6d

  Medycyna i zdrowie
  W Lublinie od wielu lat prowadzi swoją działalność Centrum Stomatologiczne New-Dent. Posiadamy dwa gabinety wykonujące zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki i innych dziedzin. Zajmujemy się też profilaktyką i leczeniem wad zgryzu, zarówno u dzieci, jak i młodzieży oraz osób dorosłych. Wykonujemy stałe i ruchome aparaty nazębne oraz prowadzimy przedprotetyczne leczenie ortodontyczne. W ramach stomatologii estetycznej wybielamy zęby za pomocą nakładki z żelem czy też specjalnej lampy. Jeśli zęby są bardzo zniszczone nakładamy na nie korony albo licówki. Szczegółowa oferta na stronie internetowej.
 • Gabinet stomatologiczny Medicum Dent

  Medycyna i zdrowie
  Znajdujesz się na profilu gabinetu stomatologicznego. Jesteśmy godnym polecenia gabinetem. Posiadamy liczne certyfikaty. Tym, co dla nas najważniejsze jest komfort naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju zabiegi stomatologiczne. Wykonujemy między innymi stomatologię estetyczną, implanty, wykonywanie protez oraz pomoc ortodontyczną. Zawsze staramy się oferować pacjentom kompleksowe usługi. W tym celu nieprzerwanie zdobywamy nowe umiejętności i certyfikaty. W naszej klinice pacjenci mogą liczyć na profesjonalne leczenie. Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi pacjentami. Zapraszamy do Medicum Dent do naszego gabinetu!
 • Protetyk z Lublina - wldent.pl

  Oświata i edukacja
  Działamy w obszarze leczenia stomatologicznego dorosłych i dzieci. Prowadzimy od 2005 roku gabinet stomatologiczny na terenie Lublina. Rekomendujemy Państwu dział implantologiczny, protetyczny i ortodontyczny. Dzięki naszym umiejętnościom pacjenci usuwają najpoważniejsze zmiany z jamy ustnej i otrzymują zdrowy wygląd, bez żadnego bólu czy dyskomfortu odczuwanego podczas wizyty.


:: Klinika kosmetologii i dermatologii Idealmed w Lublinie ::

Nasza ocena:
Adres: http://idealmed.com.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukasz miejsca, gdzie kompleksowo zadbasz o swoją atrakcyjność. Centrum Medyczne Idealmed z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dzięki nowoczesnym sprzętom medycznym i tak szerokiej kadrze jesteśmy w stanie zapewnić pomoc z zakresu: chirurgii plastycznej i naczyniowej, dermatologii, stomatologii, medycyny estetycznej, podologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.