Podobne strony

 • Adwokat w Lublinie Adam Bernau tel. 500-506-506

  Firmy wg branży
  Adam Bernau Kancelaria Adwokacka w Lublinie świadczy usługi prawne dla osób indywidualnych oraz dla małych firm. Prawnik służy Ci kompleksowym wsparciem z zakresu spraw, z którym osoby najczęściej się zgłaszają. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw cywilnych, w tym majątkowych, dotyczących nieruchomości, spadków, rozwodów, alimentów, władzy rodzicielskiej, odszkodowań, spraw pracowniczych. Adwokatowi z Lublina zlecisz również obronę w sprawie karnej. Skorzystaj również z porady prawnej.
 • Odszkodowania lublin

  Prawo i podatki
  Założyliśmy kancelarię radców prawnych, aby służyć pomocą ludziom, którzy jej potrzebują. Cechuje nas wysoki poziom staranności zawodowej. Przywiązujemy szczególną wagę do rzetelnej analizy sytuacji faktycznej, prawnej i indywidualnych potrzeb klienta. Wyróżnia nas uniwersalna wiedza prawnicza.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Herbet Lublin

  Prawo i podatki
  Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Herbeta w Lublinie oferuje obsługę prawną głównie dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą, ale również dla klientów indywidualnych. Radca prawny oferuje pomoc prawną w takich dziedzinach jak: prawo spółek, prawo pracy, cywilne, podatkowe, własności intelektualnej oraz postępowania sądowe, administracyjne i arbitrażowe. Zapraszamy na stronę internetową kancelarii, na której można zapoznać się z pełną ofertą usług.
 • Rozwód bez orzekania o winie

  Prawo i podatki
  Klienci kancelarii Pana Marcina Gałązka mogą liczyć na doraźną, jak i długotrwałą pomoc prawną. Konsultacje odbywają się w Lublinie oraz na terenie całego kraju, dzięki udzielaniu porad prawnych online. Do kancelarii zgłosić się mogą przedsiębiorcy, fundacje, stowarzyszenia oraz inne podmioty, które potrzebują wsparcia prawnego. Każdy klient traktowany jest w pełni profesjonalnie i może ze spokojem powierzyć swoje sprawy kancelarii Pana Marcin.
 • Prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl

  Prawo i podatki
  Jeżeli szukasz kancelarii, która będzie w stanie zapewnić ci profesjonalne doradztwo w sprawach cywilnych, gospodarczych i innych to warto byś się skontaktował z Kancelarią Radcy Prawnego Rafała Myć, która zlokalizowana jest w Lublinie. Z racji iż od wielu lat zajmujemy się doradztwem z zakresu prawa, jesteśmy w stanie pomóc każdemu. Dla nas nie ma znaczenia czy twoje problemy dotyczą spraw codziennych, czy też zawodowych. Pomożemy ci je rozwiązać tak byś mógł spać spokojnie.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kancelaria Radcy Prawnego Anna Michalak ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kancelariamichalak.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Michalak z Lublina już od kilku lat zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Świadczona przez nią pomoc prawna obejmuje między innymi porady prawne, opiniowanie, opracowywanie umów i dokumentacji prawnej, a także pomoc w procesie negocjacji. Klienci mogą liczyć także na zastępstwo procesowe, a także pełną reprezentację w toku prowadzonych spraw.