Podobne strony

 • Maszyny Budowlane - Sprzedaż, Serwis

  Firmy wg branży
  Serwis i sprzedaż maszyn budowlanych - Krapkowice woj. opolskie. W ofercie: koparki, minikoparki, ładowarki, koparkoładowarki, serwis maszyn budowlanych, pompy hydrauliczne, hydrostaty, hydraulika siłowa Linde, silniki Deutz, silniki Diesel Perkins, osie Dana Hurt, CAT, Zettelmeyer, Liebherr, Scheaff.
 • MOJE JCB Giełda maszyn jcb

  Komputery i internet
  Portal mojejcb.pl zaistniał z uwagą o eksploatatorach urządzeń budowlanych oraz rolnych marki JCB. Na naszym portalu przeczytacie Państwo także o urządzeniach nowych jak i używanych waszej ulubionej marki JCB. Posiadamy zaświadczone przez producenta informacje techniczne, wskutek czemu mogą Państwo rozwiać swoje wątpliwości. Wszystkie informacje na temat urządzeń JCB mogą odnaleźć Państwo pod adresem naszej strony internetowej na którą serdecznie zapraszamy.
 • Zakład Remontowy SKSM - serwis maszyn budowlanych

  Firmy wg branży
  Zakład Remontowy SKSM oferuje maszyny do kruszywa i wykonuje usługi takie jak naprawa koparek oraz naprawa ładowarek. Remonty maszyn budowlanych oraz ich serwis również znajduje się w ofercie. Dodatkowo na terenie Szczecina świadczone są takie usługi jak spawanie, transport ponadgabarytowy oraz wynajem maszyn budowlanych.
 • www.xcmgeuropa.com

  Firmy wg branży
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Fabryka Maszyn XCMG - Europa. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Nieborowie w województwie łódzkim. Specjalizujemy się w produkcji i serwisie maszyn budowlanych XCMG a oprócz tego prowadzimy sprzedaż części zamiennych. Możemy się pochwalić dużym doświadczeniem w branży a także nowoczesnym zakładem montażowym i halą magazynową oraz serwisową. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.
 • www.wigropol.com

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Wigropol to spółka powstała przeszło 20 lat temu. Od tego czasu prowadzimy działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży, dystrybucji oraz serwisowania ładowarek, spycharek oraz układarek a także sprężarek przewoźnych i elektrycznych. Siedziba oraz serwis zlokalizowany jest w Polkowicach na dolnym śląsku. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz rzetelna informacja na ich temat powoduje iż jesteśmy poważanym partnerem w układach handlowych. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się konkretnie i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Po więcej informacji zapraszamy również na naszą stronę internetową.


:: selpart.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://selpart.pl

Ulica: ul. Leśna 3B

Miasto: Kruszwica
Kod: 88-153
NIP: 5562191568

Telefon: 696 067 346
Opis:

Sprzedaż części zamiennych do maszyn budowlanych japońskich i koreańskich producentów, obejmujących silnik, elektronikę i hydraulikę oraz elementy podwozia, oferuje firma SELPART Kamil Kościelak w Kruszwicy. Oferujemy także serwisu i w jego ramach przeglądy bieżące, naprawy, diagnostykę oraz ocenę stanu technicznego maszyny. Świadczymy także doradztwo techniczne przed zakupem. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty, jaką prezentujemy na stronie i do kontaktu! Gwarantujemy szybkie dostawy i atrakcyjne ceny!