Podobne strony

 • Kombet

  Kostka brukowa
  Producent prefabrykatów betonowych dla dróg, mieszkalnictwa i przemysłu. W swej ofercie proponuje krawężniki, kręgi, pustaki, płyty. Na serwerze ceny wyrobów, gatunki, dane techniczne. Także porady dla montażystów i użytkowników.
 • Sienkiewicz

  Kostka brukowa
  Producent drobnowymiarowych wibroprasowanych prefabrykatów betonwych. Firma proponuje zakup pokryw betonowych, kręgów betonowych, stropów Teriva, nadproży, bloczków fundamentowych, kostki brukowej, galanterii drogowej i innych. Na stronie charakterystyka firmy, droga dojazdu oraz dane adresowe.
 • Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu

  Producenci
  Oferta firmy obejmuje dwa działy produkcji. Pierwszy z nich to produkcja pełnej gamy okien z PCV, aluminiu i stali. Drugi - betoniarnia wytwarzajaca szeroką gamę elementów betonowych. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie oraz cennik.
 • PREFAGBUD teriva

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PREFAGBUD, zajmujące się wytwarzaniem stropów Teriva, działa na polskim rynku już od 1986 roku. Dynamiczny rozwój naszej firmy miał miejsce w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to kupiliśmy nowoczesne maszyny i urządzenia firmy Balbinot, co pozwoliło w pełni zautomatyzować nasz cykl produkcyjny. W chwili obecnej nasza oferta obejmuje pustaki do stropu Teriva I, pustaki do stropu Teriva II i III, pustaki do stropu Teriva I bis, nadproża L19, belki stropowe do przeróżnego typu stropów Teriva (Teriva I, Teriva II, Teriva I bis, Teriva III i Teriva nova), jak również wibroprasowane bloczki fundamentowe. Najwyższą jakość naszych produktów potwierdza fakt, że przyznano im certyfikaty, które uprawniają nas do oznaczania ich znakiem bezpieczeństwa B. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • PREFAGBUD Stropy teriva cena

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo PREFAGBUD to niewątpliwy lider w branży budowniczej. Powstało 26 lat temu i przez cały czas swojej działalności zdobyło ogromne doświadczenie i wyrobiło sobie stabilną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji stropów Teriva, a także pustaków do stropów i wiele innych niezbędnych produktów budowlanych. Lata 90-te, w których nastąpił intensywny rozwój firmy, zakupione zostały nowoczesne maszyny i urządzenia zagranicznych producentów.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Ogrodzenia Rzeszów ::

Nasza ocena:
Adres: https://styrobudbetoniarnie.pl/

Ulica:

Miasto: Rzeszów
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Planujesz zakup ogrodzenia betonowego wysokiej jakości? Istotne są dla ciebie atrakcyjne ceny, solidność wykonania oraz terminowość dostawy? Styrobud B.T.K to doświadczony producent materiałów budowlanych, w tym ogrodzeń, posiada szereg kompleksowych rozwiązań do budowy ogrodzenia betonowego — murki ogrodzeniowe, daszki pod słupy, betonowe słupki składające się na gotowy produkt. Producent posiada w ofercie także: beton towarowy, kostkę brukową, stropy teriva, płyty drogowe.
Więcej na stronie.