Podobne strony

 • Pieniądz

  Prasa ekonomiczna
  Wydanie internetowe miesięcznika o finansach osobistych. Znajdziemy tu wybór artykułów z periodyka, poradnik inwestora, adresy banków, biur maklerskich, funduszy powierniczych, towarzystw emerytalnych, spółek giełdowych. Poza tym także: aktualne kursy walut oraz konkurs, w którym inwestując wirtualne pieniądze na rynku kapitałoweym (giełda, banki, obligacje, waluty) możemy wygrać prawdziwe nagrody pieniężne.
 • Integrum BGŻ SA

  BGŻ SA
  Strona sieci placówek należących do BGŻ S.A. Oferuje uproszczoną procedurę zakładania osobistych rachunków bankowych, możliwość telefonicznego systemu informacji o stanie konta i przeprowadzonych operacjach, odnawialny, nieodnawialny i okazjonalny kredyt dla osób o regularnych i nieregularnych dochodach.
 • Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa

  Inne
  KSKOK jest spółdzielnią osób prawnych, członkami której są wszystkie SKOKi (Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe) na terenie całego kraju. KSKOK reprezentuje interesy SKOKów w kontaktach z innymi organizacjami i władzami państwowymi. Celem KSKOK jest nadzór nad działalnością Kas, świadczenie Kasom pomocy prawnej i wykonywanie innych zadań organizacyjnych związanych z działalnością SKOK. Na stronie wyczerpujące informacje o KSOK: struktura, schemat organizacyjny, cennik lokat inwestcyjnych. Dowiemy się tu również jak działają SKOKi, a także jak wygląda działalność podobnych placówek na świecie.
 • Lokaty bankowe

  Serwisy giełdowo-finansowe
  Strona o oszczędzaniu i inwestowaniu. Porady dotyczące wyboru lokat i kont oszczędnościowych. Przegląd funduszy inwestycyjnych i zagadnień związanych z grą na giełdzie.Najnowsze wiadomości na temat ofert banków. Rankingi, porównania. Możliwość złożenia wniosku na stronie.
 • Budynek inteligentny - projekt i realizacja

  Instalacje
  Budynki inteligentne - projektujemy i realizujemy instalacje.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Lokata Miesiąca ::

Nasza ocena:
Adres: https://lokatamiesiaca.pl


Opis:

Strona lokatamiesiaca.pl powstała z myślą o użytkownikach, którzy szukają najkorzystniejszych ofert lokat bankowych przez internet. Nasz serwis pomaga w odnalezieniu lokaty jak najlepiej dopasowanej do potrzeb użytkownika. Działamy w sposób całkowicie obiektywny i poważnie podchodzimy do tematu oszczędzania. Każdy, kto szuka sposobu na ulokowanie swoich pieniędzy, powinien odwiedzić nasz portal.

Słowa kluczowe: