Podobne strony

 • BAS

  Tłumacze
  Tłumaczenia na zlecenie. Tłumacz przysięgły w wielu językach. Tłumaczenia pisemne i ustne.
 • Lingua Nova - Szkoła Języków i Agencja Tłumaczeń

  Tłumacze
  Szkoła języków obcych i agencja tłumaczeń oferująca kursy językowe, tłumaczenia symultaniczne, pisemne i specjalistyczne (techniczne i prawnicze). Jej specjalnością jest nauka języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i rosyjskiego dla instytucji, a zwłaszcza nauka wirtualna on-line. Nauka obejmuje kursy językowe regularne, specjalistyczne oraz kursy z indywidualnie dobranym programem nauczania na wszystkich poziomach. Wszelkie szczegółowe informacje na temat oferty firmy znajdziesz na stronie.
 • Elektroniczny słownik angielsko - obcojęzyczny

  Słowniki on-line
  Elektroniczny tłumacz i słownik on-line. Zawiera sporą kolekcję podręcznych słowników angielsko - obcojęzycznych z całego świata. Bardzo pomocny w nauce obcego języka. Strona główna jest w języku angielskim.
 • Tłumacz języka litewskiego oraz rosyjskiego

  Tłumacze_przysięgli
  Witryna tłumacza języka litewskiego i rosyjskiego - Olgierda Antonio Niewulisa. Na stronie są dostępne szczegóły oferty tłumaczeń.
 • S&T - Profesjonalne Tłumaczenia

  Biura tłumaczeń
  Witryna prezentuje ofertę firmy S&T, która obejmuje przede wszystkim: tłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski, język niemiecki, język angielski i odwrotnie, skład komputerowy tłumaczonych tekstów oraz szkolenia w zakresie obsługi komputerów.


:: Tłumaczenia z języka rosyjskiego ::

Opis:

Jako profesjonalistka wykonuję tłumaczenia języka rosyjskiego w formie pisemnej oraz ustnej, a także tłumaczenia audiowizualne. Moje tłumaczenia są na bardzo wysokim poziomie. Tłumaczenia pisemne wykonuję w dziedzinie tłumaczeń szeptanych oraz konsekutywnych.