Podobne strony

 • Ginekolog Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Wrocławskie Centrum Ginekologii to miejsce stworzone w trosce o zdrowie kobiet. Placówka specjalizuje się w leczeniu torbieli, mięśniaków oraz endometriozy. Ponadto przeprowadza zabiegi metodą laparoskopową, endoskopową oraz operacyjną. Zajmuje się również na światowym poziomie ginekologią estetyczną.
 • Ginekolog Wrocław

  Medycyna i zdrowie
  Wrocławskie Centrum Ginekologii to placówka medyczna, która została utworzona przez ginekologa dr Mikołaja Karmowskiego - obecnie adiunkta na Wrocławskim wydziale Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dr Karmowski specjalizuje się w przeprowadzaniu operacji laparoskopowych oraz specjalistycznych zabiegów ginekologicznych z zakresu leczenia mięśniaków macicy, leczenia torbieli jajników oraz operacyjnego leczenia endometriozy. Gabinet ginekologiczny mieści się we Wrocławiu.
 • Centrum Medyczne Przyjażni

  Medycyna i zdrowie
  Centrum Medyczne Przyjaźni we Wrocławiu oferuje opiekę wyłącznie wykwalifikowanego i wysoko specjalistycznego zespołu medycznego, tak lekarskiego jak i pielęgniarskiego. Lekarze w naszej Przychodni są jednocześnie pracownikami wielu renomowanych oddziałów szpitalnych we Wrocławiu. W przychodni można skorzystać z porad i zabiegów wykonywanych przez lekarzy bardzo wielu specjalności. Można także wykonać badania: analityczne, USG, endoskopię (gastroskopia, kolonoskopia, cystoskopia) oraz EKG.


:: www.florjanski-ginekolog.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.florjanski-ginekolog.pl

Ulica: ul. Wojszycka 14 A

Miasto:
Kod: 53-006
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

5000 badań ultrasonograficznych rocznie i 200 różnych zabiegów inwazyjnych pod kontrolą USG, w tym zabiegów wewnątrzmacicznych na płodach czy punkcji torbieli jajników u kobiet wykonuje dr hab. n. med. Jerzy Florjański, który w ramach prywatnej praktyki świadczy swoje usługi w Prywatnym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym we Wrocławiu. Ich zakres obejmuje m. in. badanie ginekologiczne, badanie położnicze u kobiet w ciąży, badanie piersi oraz ocenę cytologiczną szyjki macicy. Wykonywane jest także USG ginekologiczne oraz antykoncepcję. Zapraszamy!