Podobne strony

  • The Lemon Tree-angielski Warszawa

    Nauka i technika
    The Lemon Tree to szkoła językowa, w której zajęcia języka angielskiego prowadzone wyłącznie w 4 osobowych grupach lub indywidualnie. Lektorzy polscy oraz native speakers. Specjalnie opracowane programy biznesowe, ogólne oraz dla najmłodszych pozwalają na dopasowanie do potrzeb Słuchaczy. Zapraszamy do naszych placówek w Centrum Warszawy oraz na Pradze. Zobacz nasze referencje: www.tlt.com.pl
  • Kursy językowe

    Oświata i edukacja
    Jeśli marzysz o nauce języka obcego, nie zwlekaj dłużej! Chcesz aby twoje dziecko płynnie mówiło po angielsku? A może wyjeżdżasz do pracy do Niemiec? Jeśli tak to dowiedź naszą szkołę językową, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Proponowane przez nas kursy językowe warszawa gwarantują wysoką jakość nauki w małych grupach. Naszym celem jest nauczyć Cię rozmawiać! Przekonaj się, że warto nam zaufać! Z nami nauka języka obcego będzie prawdziwą przyjemnością, tylko nam zaufaj!


:: Kursy Językowe Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Udostępniamy Państwu jakościowe kursy językowe w formacie cyfrowym, co pozwala na przyswajanie wiedzy we własnym tempie. Wspieramy naukę języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, a także hiszpańskiego, czy włoskiego. Dzięki nam wykorzystacie Państwo naturalne procesy odpowiedzialne za przyswajania obcego języka. Wychodzimy poza standardowe schematy nauczania.