Podobne strony

 • Kompozycje roślinne w uprawie hydroponicznej

  Kwiaty, ogrody, dom
  Hydroponika (hydrokultura) to alternatywny sposób uprawy roślin. Ziemia stosowana w uprawie tradycyjnej zastąpiona została ceramicznym, obojętnym chemicznie granulatem. System jest niezwykle prosty, czysty i łatwy do zastosowania. Wskaźnik poziomu wody dokładnie wskazuje, kiedy należy podlewać roślinę.
 • Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych

  Ogrodnictwo
  Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych to organizacja skupiająca centra ogrodnicze i wspierająca ich rozwój. Nadrzędnym celem Stowarzyszenia jest doskonalenie poziomu usług oferowanych przez centra ogrodnicze oraz promowanie szeroko pojętej kultury ogrodniczej. Na stronie dowiesz się jakie firmy wchodzą w skład stowarzyszenia oraz jaki jest adres siedziby.
 • Szkółka drzew i krzewów ozdobnych - Marek Prokop

  Szkółki drzew i krzewów
  Firma poleca kilkaset odmian roślin, krzewów i drzew ozdobnych. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Na stronie: o szkółce, oferta, dojazd i formularz zapytania.
 • SZKÓŁKA DRZEW Uprawa roślin

  Firmy wg branży
  Chciałbyś nabyć drzewa i krzewy owocowe, ozdobne drzewa oraz krzewy iglaste, ozdobne drzewa i krzewy liściaste, pnącza, wrzosy i wrzośćce? Zgłoś się do Szkółki drzew, krzewów owocowych i ozdobnych, znajdującej się na terenie województwa śląskiego. Możemy się pochwalić blisko pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w uprawie i doborze roślin, nie mają zatem one przed nami żadnych tajemnic. Możemy w związku z tym zaręczyć, że nasze rośliny reprezentują wysoką jakość.
 • Szkółka Roślin Ozdobnych - rośliny liściaste

  Hobby i pasje
  Urszula i Mieczysław Śnieżkowie w 1985 roku założyli szkółkę. W pierwszej chwili produkowali w niej materiał roślinny jagodowy. Niebawem jednak ujawniła się ich mocna pasja i do oferty dodali rośliny ozdobne. Dziś po pierwotnej specjalizacji nie ma u nich ani śladu, a podstawowa szkółka przeobrażona w Szkółkę Roślin Ozdobnych Urszuli i Mieczysława Śnieżków i produkuje dostatni wybór rozmaitego typu sadzonek. Można u nich znaleźć wszystko co dekoracyjne od drzew i krzewów iglastych i to zarówno t


:: Szkółka Roślin Kielce Michał Wotliński ::

Opis:

Strona internetowa wotlinski.pl to wizytówka szkółki roślin kielce, która od wielu lat przekazuje z pokolenia na pokolenie wiedzę o pielęgnacji i uprawie roślin ozdobnych. W ofercie znajdziemy sadzonki borówki amerykańskiej, pnącza i byliny oraz rośliny liściaste i iglaste w bardzo atrakcyjnych cenach.