Podobne strony

 • EKOPPPHU

  Eko-biznes
  Przedsiębiorstwo zajmuje się ochroną środowiska, zwłaszcza ochrona wód gruntowych i nowoczesna gospodarka odpadami komunalnymi i przemysłowymi. Spółka prowadzi prace inżynieryjne przy zastosowaniu geomembran i folii z tworzyw sztucznych. Produkują worki, pokrowce, reklamówki.
 • AGROWIST

  Tworzywa sztuczne
  Agrowist oferuje sprzedaż gumek recepturek, folii ogrodniczych, budowlanych, siatki z tworzyw sztucznych, systemów nawadniania.
 • "Arwis" Sp. z o.o.

  Opakowania foliowe
  W ofercie spółki znajdziesz: folie ogrodnicze, budowlane, na oczka wodne, izolacyjne, worki raszlowe i agrowłókniny. Na stronie zamieszczono dane teleadresowe.
 • Elplast - Zakład Tworzyw Sztucznych

  Opakowania foliowe
  Firma produkuje różnego rodzaju folie, oferuje wyroby z folii i nadruki na foliach. Strona zawiera informacje o firmie, ofertę, mapkę lokalizacyjną i kontakt.
 • Spółdzielnia Pracy OGRÓD

  Ochrona roślin
  Spółdzielnia z Zamościa jest dystrybutorem środków dla rolnictwa i ogrodnictwa, nasion, środków ochrony roślin, nawozów, ziemi, torfu, opryskiwaczy, paszy i koncentratów. Strona zawiera podstawowe o niej informacje.


:: Namioty foliowe - Farmer ::

Nasza ocena:
Adres: http://tunele-foliowe.pl

Ulica: Rzezawa

Miasto: Rzezawa
Kod: 32-765
NIP: 8681413864

Telefon: 14 611 71 74
Opis:

Farmer to firma działająca prężnie w branży ogrodniczej, wspierająca sadowników i ogrodników prowadzących swoje uprawy pod osłonami.
Firma zajmuje się w głównej mierze produkcją namiotów foliowych na szeroką skalę. Namioty ogrodnicze są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta już na etapie projektu. Do produkcji namiotów wykorzystywane są materiały wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych. Do pokrycia namiotów wykorzystywana jest wylącznie specjalistyczna folia ogrodnicza.