Podobne strony

 • Instytut Maszyn Elektrycznych i Transformatorów

  Nauki ścisłe
  Strona przedstawia historię, pracowników oraz działalność naukowo - badawczą Instytutu (teoria, budowa i projektowanie oraz badania i eksploatacja maszyn elektrycznych, elektromaszynowych elementów automatyki, transformatorów energetycznych i specjalnych), wyposażenie laboratoryjne.
 • Sigma Computer Equipment

  Dystrybutorzy
  Firma zajmuje się dystrybucją programu WSCAD niemieckiej firmy WSCAD electronic GmbH oraz Vectory firmy Graphicon.
 • Silicon - Tech

  Automatyka
  Specjalizacja w automatyce i sterowaniu oczyszczalniami ścieków, a także kontroli dostępu, zabezpieczaniu komputera, czytniki odcisków palców, kamery komputerowe, oprogramowanie Cad.
 • WG ELEKTRONICS

  Części i podzespoły elektroniczne
  Producent urządzeń oraz oprogramowania w następujących grupach tematycznych: uruchamianie systemów mikroprocesorowych, programatory pamięci, mikrokontrolerów i układów PLD, systemy CAD/CAM/CAE do projektowania układów elektronicznych, podzespoły elektroniczne, aplikacje na zamówienie.
 • Converse Sp. z o.o.

  Sieci - budowa, projekty
  Rozwiązywanie problemów z zakresu zastosowań informatyki dla usprawnienia zarządzania i organizacji w obszarach: teleinformatyki, zarządzania projektami, organizacji technicznego przygotowania produkcji.


:: IronCAD - program CAD 3D ::

Nasza ocena:
Adres: http://ironcad.pl

Ulica: Ciepłownicza 23

Miasto: Kraków
Kod: 31-574
NIP:

Telefon: 12 362-30-76
Opis:

Uniwersalny program do projektowania w CAD 3D. Program IronCAD ccechuje szybkość i wydajność oraz wielomodułowość. Różnorodne funkcje sprawiają, że za pomocą IronCAD projektowanie nie będzie sprawiało problemu.

Słowa kluczowe: