Podobne strony

 • Sprzedaż domów

  Firmy wg branży
  Przedstawiamy Państwu Domy nad Miedwiem Domy na Wybrzeżu Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim. Naszą specjalizacją jest budowa domów wolnostojących i apartamentów. przedsiębiorstwo w swojej działalności opiera się na starannie dobranych profesjonalistach dążąc do adaptacji najbardziej ciekawych inwestycji. Staramy się żeby jak najwyższy standard budowany inwestycji towarzyszył intrygującej cenie.
 • http://dzialki-szczecin.com/

  Firmy wg branży
  Działki na osiedlu Nowy Horyzont cechuje wysoki standard i korzystna cena. Oferujemy Państwu działki uzbrojone, z wybrukowanymi kostką betonową, oświetlonymi drogami wewnątrzosiedlowymi. Dogodna lokalizacja pozwala na wygodną pracę w Szczecinie lub Stargardzie Szczecińskim. W przyszłości do Kobylanki będzie dojeżdżał również autobus miejski. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony i kontaktowania się z nami.
 • Gorlicka 2

  Ekonomia
  Na osiedlu Nowy Horyzont na nabywców czeka aż 127 działek pod zabudowę jednorodzinną. Osiedle znajduje się w Kobylance w bliskim sąsiedztwie Szczecina i Stargardu Szczecińskiego. Atutem działek jest ich doskonała lokalizacja, nowoczesna infrastruktura oraz konkurencyjne ceny gruntów. Osiedle sąsiaduje z lasem oraz jeziorem Miedwie, co z pewnością przypadnie do gustu przyszłym mieszkańcom. Na obszarze osiedla znajduje się sieć dróg oraz oświetlenie. Działki w Kobylance są kapitalną inwestycją dla osób ceniących spokój oraz kontakt z przyrodą. Więcej o programie na stronie internetowej.


:: NOWY HORYZONT działki budowlane nad miedwiem ::

Nasza ocena:
Adres: http://dzialki-szczecin.com/

Ulica: Gorlicka 2

Miasto: Czaplinek
Kod: 71-042
NIP: 9271806576

Telefon: 091 820 15 08
Opis:

Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance pod Stargardem Szczecińskim oferuje 127 atrakcyjnych oraz tanich działek budowlanych. Ich atutem jest doskonała lokalizacja w pobliżu Szczecina (20 minut jazdy samochodem) oraz bliskie sąsiedztwo lasów i malowniczego jeziora Miedwie. Działki mają powierzchnię od 1000 do 1650 m2. Są uzbrojone w wodę, kanalizację, gaz oraz energię elektryczną. Drogi na osiedlu są utwardzone oraz oświetlone. W jego pobliżu położona jest m.in. szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, kościół, urząd gminy, biblioteka oraz inne instytucje. Więcej o osiedlu na stronie internetowej.