Podobne strony

 • Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja Poznań - Salon kosmetyczny w Poznaniu, kursy, szkolenia kosmetyczne

  Salony kosmetyczne
  Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja w Poznaniu oferuje kursy kosmetyczne, szkolenia z zakresu manicure, pedicure, mikrodermabrazji.
 • Novatio - Salon kosmetyczny Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Salon kosmetyczny Novatio jest jednym z najbardziej prestiżowych salonów w Poznaniu i jego okolicach. Powstał w 2007 roku dla kobiet poszukujących najwyższej jakości usług. Salon posiada szeroką ofertę usług kosmetycznych. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z usług stylistów fryzur, sauny fińskiej lub solarium. Novatio posiada także parking dla klientów. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów na naszą stronę.
 • Kosmetolog z dojazdem Swarzędz - tiramisu-poznan.pl

  Firmy wg branży
  Najlepsze efekty pielęgnacyjne zawsze daje stosowanie serii zabiegów. W Tiramisu masz możliwość dobrania propozycji i ilości zabiegów w zależności od Twoich oczekiwań i tego, w jakim stanie jest Twoja skóra. Wystarczy, że odezwiesz się do nas a pomożemy dobrać ofertę specjalnie skonstruowaną na Twoje potrzeby. Gwarantujemy pełną satysfakcję. Pracujemy dla klientów obojga płci.
 • LUXDERM - Gabinet kosmetyki profesjonalnej - Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Nasza oferta składa się z: pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetologi estetycznej, pielęgnacji dłoni i stóp, przekłuwanie uszu, makijaż, depilacja oraz masaż. Salon znajduję się w Poznaniu przy ul. Górna Wilda. Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu z nami kosmetyka@luxderm.pl. Wolne miejsca jeszcze na was czekają, a relax po całym tygodniu pracy na pewno się przyda. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, które pozwala odkryć ciało i piękno oraz wsłuchać się w zmysły. 


:: www.salonlibra.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.salonlibra.pl

Ulica: Os. Bolesława Chrobrego 13-14

Miasto:
Kod: 60-681
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Salon Urody Libra Marek Baranowski w Poznaniu to 25 lat doświadczenia, a uzyskana w tym czasie wiedza dziś jest naszym atutem. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zabiegów oraz wyboru procedur zgodnie z potrzebą lub problemem. Oferujemy pielęgnację twarzy, dłoni, stóp oraz oczu, makijaż permanentny także depilację ciała. Osoby, które chcą skorzystać z solarium mają do dyspozycji solarium ergoline 600. Proponujemy profesjonalne zabiegi złuszczające na twarz, po których stosujemy profesjonalne kosmetyki, korzystając m. in. z potencjału Thalgo, Dottore i Purlés. Zapraszamy do kontaktu!