Podobne strony

 • Instytut Inżynierii Środowiska AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Przedstawienie pracowników Instytutu, działalności naukowo - badawczej w zakresie budownictwa wodnego i rolniczego oraz odpadów, współpracy z zagranicznymi placówkami naukowo - badawczymi; struktura Instytutu (Zakład Geotechniki i Wód Podziemnych, Zakład Inżynierii Wodnej i Hydrotransportu, Zakład Hydrologii i Gospodarki Wodnej, Zakład Mechaniki i Konstrukcji Inżynierskich, Laboratorium Geotechniczne, Laboratorium Technologii Betonów i Wytrzymalości Materiałów, Laboratorium Wodne), tematyka działalności poszczególnych jednostek organizacyjnych.
 • POLIMEX

  Transport
  Lista produktów firmy z zakresu: ceramika budowlana, izolacje budowlane i pokrycia dachowe, stolarka budowlana, system rynnowy PCV "Gamrat", rury kanalizacyjne i węże przemysłowe, fugi, kleje, zaprawy i tynki mineralne, system suchej zabudowy wnętrz, nawozy. Oferta współpracy w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, usługi koparko-ładowarką i ciągnikiem rolniczym.
 • AFFABRE

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma zajmuje się usługami brukarskimi, remontem nawierzchni drogowych, produkcją betonu i robotami ogólnobudowlanymi. Jest także dystrybutorem złączy rurowych Kee Klamp. Na stronie informacje o historii firmy, założeniach rozwojowych, ogłoszenia firmy, oferta kontrahentów.
 • Krakowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. Odział Budowy Dróg nr 6

  Bud. drogowe i mostowe
  Przedsiębiorstwo prowadzi roboty lotniskowe, ziemne, drogowe w każdej technologii, budowy kanalizacji. Na wszystkie roboty udzielają gwarancji. Sprzedaje kruszywa drogowe, prefabrykaty, asfaltobetony. Świadczy usługi labolatoryjne, diagnostyki pojazdów i remonty sprzętu drogowego. Na stronie wpisano ofertę zakładu i sposoby kontaktowania.
 • EUROBUD

  Bud. drogowe i mostowe
  Przedsiębiorstwo budownictwa hydrotechnicznego, energetycznego oraz drogowo-mostowego. Firma wykonje ekspertyzy stanu technicznego, opracowuje projekty techniczne, prowadzi doradztwo oraz zajmuje się renowacją konstrukcji żelbetowych i posadzkami przemysłowymi.


:: Przedsiębiorstwo drogowe BETOMEX - beton i asfalt ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.betomex.pl/

Ulica: Towarowa 46

Miasto: Staszów
Kod: 28-200
NIP: 866-154-24-00

Telefon: 15 864 44 19Kategorie:

Opis:

Betoniarnia która dostarcza zarówno do klientów indywidualnych ale także dla firm i instytucji sprawdzony, dobrej jakości w różnej klasie i wytrzymałości beton. Betoniarnia oferuje także asfalty różnego rodzaju. Oferta nasza to asfalt drogowy oraz inne rodzaje tego produktu. Dla naszych klientów oferujemy także kompleksowo sprzedaż asfaltu i betonu wraz z dostawą na miejsce. Firma nasza to sprawdzony partner w biznesie. Terminowość, cena i jakość to nasze atuty.