Podobne strony

 • Ochrona przeciwpożarowa

  Kursy BHP i przeciwpożarowe
  Strona Roberta Marchlewskiego - specjalisty do spraw prewencji pożarowej. Znajdziesz tu informacje o oferowanych przez autora usługach: doradztwo, szkolenia, sprzęt i projektowanie instalacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
 • UBIZO

  Usługi ogólnobudowlane
  Istniejąca na rynku od 1981 r. firma specjalizuje sie w robotach ogólnobudowlanych, wykończeniowych, zabezpieczeniach p.pożarowych, stolarce PCV oraz instalacjach budowlanych. Na stronie: o firmie, realizacje, referencje i kontakt.
 • FAB-ALARM

  Techniczna ochrona mienia
  Firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu kompleksowych instalacji alarmowych, antywłamaniowych, przeciwpożarowych, kontroli dostępu i telewizji przemysłowej dla małych i średnich obiektów. Na stronie znajdziesz bardziej szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie.
 • Alarmtronik

  Techniczna ochrona mienia
  Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne - to obszary działalności firmy "Alarmtronik". Strona zawiera więcej informacji na ten temat.
 • ICMARKET - Netmarket izolacyjny

  Budowlane
  Sklep internetowy specjalizujący się w izolacjach termicznych. Bardzo szeroka gama izolacji technicznych i budowlanych. Pełnia informacji o możliwościach rynku i dużego grona producentów. ICMARKET to spis wszystkich potrzebnych produktów, w jednym miejscu i o jednym czasie.


:: www.ropinstal.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ropinstal.pl

Ulica: Kraśnik Koszaliński 30/1

Miasto:
Kod: 76-039
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Jeśli szukacie firmy, która wykona fachowe zabezpieczenia przeciwpożarowe, polecamy ofertę firmy ROP INSTAL w Kołobrzegu, która dysponuje przeszło 30-letnie doświadczenie w branży technicznych zabezpieczeń. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są certyfikaty ukończenia szkoleń, organizowanych przez producentów sprzętu oraz w szczególności przez CNBOP-PIB. Gwarantujemy profesjonalną i efektywną realizację zleceń. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą oraz zdjęciami z wykonanych inwestycji.