Podobne strony

  • Oczyszczacze powietrza dla alergików

    Medycyna i zdrowie
    Specjalistyczny sklep z oczyszczaczami powietrza dla alergików i nie tylko. Posiadamy oczyszczacze powietrza z flitami jaki oczyszczacze wodne tylko renomowanych producentów. Na naszym sklepie posiadamy ponad 30 modeli oczyszczaczy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami którzy pomogą Ci wybrać oczyszczacz powietrza.
  • ACC - Salon klimatyzacji i rekuperacji

    Firmy wg branży
    Air Conditioning Company sp. z o.o. zajmuje się montażem urządzeń i instalacji klimatyzacji, rekuperacji, wentylacji, pomp ciepła, oczyszczaczy powietrza. Naszym partnerem technologicznym i kapitałowym jest m.in. Inwentech Group z Krosna. Należymy do Podkarpackiej Grupy Kapitałowej. W naszym pierwszym salonie ekspozycyjnym ACC STORE, znajdującym się w krośnieńskiej Galerii Wnętrz prezentujemy ponad 20 markowych urządzeń - klimatyzatorów, rekuperatorów, oczyszczaczy powietrza. Klienci odwiedzając


:: Oxyshop ::

Nasza ocena:
Adres: https://oxyshop.pl/

Ulica: Zagnańska 20/1

Miasto: Kielce
Kod: 25-524
NIP:

Telefon: 41313 53 53Kategorie:

Opis:

Oxyshop to nowoczesny sklep internetowy prowadzony przez firmę Domveo Sp. z o.o. w którego ofercie znajdują się oczyszczacze i nawilżacze powietrza oraz filtry do nich. Wyróżnikiem tej oferty jest bez wątpienia duża ilość dostępnych produktów czołowych producentów oraz przystępne ceny i sprawna realizacja zamówień. Zainteresowanych tego typu sprzętem zachęcamy do sprawdzenia oferty. Link do niej znajduje się w szczegółach tej wizytówki.

Słowa kluczowe: