Podobne strony

 • Sprawdzanie numeru VIN - Drlemon.pl

  Motoryzacja i transport
  W sytuacji zakupu używanego samochodu klient ma pełne prawo do sprawdzenia rzeczywistego stanu technicznego pojazdu. Dr Lemon jest zakładem oferującym tego rodzaju kontrolę. W pełnej ofercie można otrzymać - opis przebiegu, dane o zużytych podzespołach, historię powypadkową pojazdu oraz wycenę możliwych napraw.Zakład nie zajmuje się sprzedażą samochodów, a jedynie oceną techniczną na życzenie klientów.
 • transport-monpierre.eu

  Motoryzacja i transport
  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Mon Pierre z Zaniemyśla w województwie wielkopolskim. Od 2010 roku świadczymy całodobowe usługi transportowe. Zajmujemy się przewozem pracowników oraz turystów do Niemiec, Belgii, Holandii oraz Francji. Posiadamy potrzebne zezwolenia a w trosce o jakość usług zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w niezbędne udogodnienia i na bieżąco serwisowane. Zapewniamy terminowość, bezpieczeństwo i sympatyczną atmosferę a ponadto zapewniamy atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej znajduje się więcej informacji.
 • Stylauto - felgi, śruby, wszystko dla koła

  Motoryzacja i transport
  Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży felg i innych produktów związanych z ich przymocowaniem. Znajdziesz u nas kompleksowe rozwiązanie dla felg do kół samochodu. Cały czas rozwijamy się w branży motoryzacyjnej, śledząc na bieżąco trendy oraz nowinki techniczne. Nasz zespół posiada ogromną wiedzę i pasję do samochodów, dlatego też z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi produktami, ich wyborem, a także montażem. Do naszej pracy podchodzimy w fachowy, profesjonalny sposób, zape
 • GPS Lokalizator - Monitoring i lokalizacja GPS samochodów

  Motoryzacja i transport
  Zapoznaj się z ofertą firmy zajmującej się monitoringiem GPS samochodów i innych pojazdów. Oferujemy zarówno sam monitoring GPS, jak i monitoring GPS wraz z lokalizatorem GPS. Usługa monitoringu GPS w znaczący sposób obniża koszty w firmie związane z utrzymaniem floty samochodów, dlatego nasza oferta skierowana jest do każdej firmy posiadającej przynajmniej jeden samochód.
 • Wynajem limuzyn

  Motoryzacja i transport
  Świadczymy usługi wynajmu luksusowych limuzyn na najwyższym poziomie. Dbamy o wysokie standardy naszych usług. Z dnia na dzień zbieramy co raz to nowe doświadczenie w obsłudze klienta. Nasz zespół składa się z specjalistów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do prowadzenia pojazdów i robią to nie od dziś. Uwielbiają swoją pracę, a także wykazują dużą kulturę osobistą. Nasz zespół to profesjonaliści. Posiadamy najnowsze limuzyny oraz ich bogatą ofertę. Z naszych usług mogą korzystać firmy jak


:: Wynajem Londyńskich autobusów piętrowych z dachem i Cabrio ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.double-decker.pl/

Ulica: M. Grzegorzewskiej 1

Miasto: Warszawa
Kod: 02-778
NIP: 9512070333

Telefon: 780520635.
Opis:

Double-Decker to pierwsza w Polsce marka, która upowszechniła idee wynajmu Londyńskich autobusów piętrowych, które przyjechały do nas wprost z Londynu. Na ulicach Warszawy, Polski, a także i Krajów sąsiadujących, angielskie autobusy w swoim charakterystycznym kolorze czerwienni przewożą Państwa na ślub, na imprezę, do szkoły, na konferencję i bankiet. Są również nośnikiem reklamy. Pojawiają się na piknikach i eventach.