Podobne strony

 • Call Center Poland S.A.

  Telemarketing
  Call Center Poland jest firmą specjalizującą się w telemarketingu. Oferta obejmuje: telemarketing przychodzący i wychodzący, bazy danych (budowa i zarządzanie), szkolenia, doradztwo biznesowe, a także windykację należności. Oprócz oferty firmy informacjach o klientach i partnerach na stronie znajdziesz cztery kamery rejestrujące wszystko to co dzieje się w biurach firmy.
 • Żyrardowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Organizacja realizuje swój główny cel (wspomaganie rozwoju przedsiębiorczości i inicjatyw lokalnych) przez organizowanie szkoleń biznesowych (jak uruchomić firmę, podatki, psychologia przedsiębiorczości, zarządzanie kapitałem, aspekty prawne), kursów komputerowych (Windows, arkusz MS Excel, PowerPoint, Internet i poczta elektroniczna) oraz udzielanie pożyczek dla osób rozpoczynających działalność.
 • GREEN s.c.

  Atrakcje i organizacja imprez
  Firma specjalizuje się w organizowaniu konferencji, szkoleń z zakresu kontaktu z mediami, organizacja impez artystyczno-charytatywnych, promowaniu wizerunku klienta i produktu, PR medyczny. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę lub zadzwoń.
 • Psychologia w biznesie - szkolenia - Ewa Kosak

  Kursy biznesowe
  Na stronie znajdzesz ofertę szkoleń biznesowych dla firm prowadzonych przez mgr Ewę Kosak, wykładowcę z dziedziny psychologii, trenera - konsultanta.
 • Centrum Biznesu i Szkoleń "Prestiż"

  Kursy biznesowe
  Wizytóka firmy szkoleniowo-doradczej. Znajdziesz tu informacje o organizowanych szkoleniach i dane samej formy.


:: Szkolenia biznesowe dla Ciebie z Intellect ::

Nasza ocena:
Adres: https://intellect-group.pl

Ulica: al. Armii Krajowej, 53

Miasto: Oława
Kod: 50-541
NIP:

Telefon: 726118886
Opis:

Troska o rozwój intelektualny jest wpisana w naszą naturę. Rynek wciąż się rozwija, a ludzie dążą do zwiększenia swoich umiejętności i osiągnięć. Szkolenia biznesowe dają możliwość rozwoju i poniesienia kwalifikacji pracowników. Dlatego tez zapraszamy na szkolenia do naszej firmy - gwarantujemy sukces!