Podobne strony

 • Hotel dla psów i kotów

  Schroniska, hotele dla zwierząt
  Pozostawione zwierzęta mają zapewnioną fachową, całodobową opiekę właściciela hotelu, a w razie potrzeby również i lekarza weterynarii. Na stronach witryny możesz poznać warunki panujące w hotelu, cennik świadczonych usług, opinie o hotelu i mapkę ułatwiającą dojazd.
 • Akademia Psich Manier

  Szkolenia psów
  Szkolenia psów przez cały rok. Małe, dopasowane wiekowo grupy, gwarantują efektywność, komfort i bezpieczeństwo pracy, elastyczne godzin pracy. Na miejscu: sklep zoo, sala, poczekalnia. Zajęcia praktyczne w zależności od pogody odbywają się w budynku lub na placu szkoleniowym.Prowadzimy również Domowy Hotelik dla zwierząt.
 • Zwierzęta
  Zoologiczny sklep internetowy Warszawa proponujemy karmy dla psów i kotów, akcesoria dla psów i kotów, preparaty dla psów i kotów oraz wiele innych produktów dla zwierząt. Mamy ponad 40 000 produktów w super niskich cenach. Darmowa dostawa oraz bardzo profesjonalna obsługa to nasze atuty. Istniejemy na rynku od 6 lat i cały czas rozwijamy nasze umiejętności.
 • KĄTNA uslugi weterynarza

  Ekonomia
  Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Kątnej, to bezpieczna przystań, założona pięć lat temu przez lekarza weterynarii w województwie dolnośląskim, dla dzikich zwierząt potrzeujących hospitalizacji. W Ośrodku leczone oraz otaczane opieką są drapieżne ptaki, ptactwo wodne oraz wszystkie zwierzęta nieudomowione, które z winy człowieka albo z innych przyczyn doświadczyły uszczerbku na zdrowiu. Tu mogą pomału odzyskać formę i szczęśliwie wrócić do swojego środowiska naturalnego. Do tego profesjonaliści z Kątnej założyli gabinet weterynaryjny, do którego zapraszają posiadaczy zwierząt domowych oraz hodowlanych. Służą oni wskazówką oraz kompetentna pomocą w wielu kwestiach, także w kwestii chowu i hodowli zwierząt nieudomowionych. Gabinet wykonuje ponadto wszystkie niezbędne zabiegi, których wymagają zwierzęta. Zapraszamy na stronę.
 • Let's Dog! Pozytywne Szkolenie Psów

  Zwierzęta
  Jeśli chcesz poprawić relację ze swoim psem, nauczyć go posłuszeństwa, lepiej go rozumieć i mieć bezproblemowego psa w mieście, to zapraszam do Let's Dog!


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Hotel dla psów i kotów "Szczęśliwy ogonek" ::

Nasza ocena:
Adres: https://szczesliwyogonek.pl

Ulica: Osiek nad Notecią ul. Przemysłowa 17

Miasto: Wyrzysk
Kod: 89-333
NIP:

Telefon: 661417576
Opis:

Hotel dla psów i kotów "Szczęśliwy ogonek" zaprasza do dokonywania rezerwacji pobytu Waszych pupili, pod nr telefonu 661417576. Dla waszych zwierząt oferujemy fachową opiekę, mnóstwo zabawy i pieszczot :-). Dla opiekunów mamy natomiast podgląd na żywo powierzonych zwierząt oraz gwarancję spełnienia wszystkich życzeń dotyczących opieki nad waszymi pupilami.