Podobne strony

 • Viessmann Polska - Nowoczesne Oszczędne Systemy Grzewcze

  Technika grzewcza
  Kotły olejowe, gazowe, podgrzewacze c.w.u., kolektory słoneczne, pompy ciepła, systemy wentylacji, grzejniki, komponenty systemów grzewczych.
 • Heatec-Polska

  Technika grzewcza
  Firma specjalizuje się w instalacjach grzewczych nadmuchem ciepłego powietrza. W ofercie piece: gazowe, kondensacyjne, olejowe, elektryczne. Klimatyzacja i odzyskiwanie ciepła.
 • Jaspi

  Technika grzewcza
  Jaspi – ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja. W ofercie: kotły CO, kotły wielopaliwowe, piece, kotłownie, rekuperatory, centrale wentylacyjne.
 • KLIMAT-DOM

  Klimatyzacja
  Strona firmy zajmującej się montażem instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła, tzw. rekuperacji w domkach jednorodzinnych, biurach, gabinetach itp. KLIMAT-DOM dodatkowo zajmuje się klimatyzacją, sprzedażą klimatyzatorów oraz filtrów elektrostatycznych, a także wykonuje instalacje ogrzewania nadmuchowego powietrznego.
 • EKOPROJEKT

  Usługi projektowania www
  Kompleksowa obsługa w zakresie reklamy wizualnej, od projektu do całkowitej realizacji. Instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne z rekuperacją.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła ::

Nasza ocena:
Adres: https://rekuperacjawdomu.pl/

Ulica: Węgrzce

Miasto: Kraków
Kod: 32-086
NIP: 5130234029

Telefon: 12 285-91-90
Opis:

Specjalizujemy się w realizacji zleceń związanych z wykonawstwem instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli tzw. rekuperacji oraz montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Ponad 20-sto letnia obecność na rynku pozwoliła nam na zdobycie niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia, które z powodzeniem wykorzystujemy podczas prowadzenia prac.