Podobne strony

 • Pensjonat Habenda

  warmińsko-mazurskie
  Oferta pensjonatu na Mazurach. Poza tym ciekawe informacje dla amatorów kajaków i opis atrakcji turystycznych.
 • Związek Turystyki Aktywnej

  Czartery jachtów
  Związek proponuje na Podhalu, w Górcach i w Pieninach: wycieczki, rajdy, rejsy, czartery łodzi żaglowych, kurs na patent żeglarza jachtowego, kurs podstawowy dla dzieci, rejsy rekreacyjne, loty turystyczne, skoki spadochronowe, szkolenia, spływ Dunajcem, rowery, oraz w zimie dodatkowo wyciągi narciarskie i kuligi.
 • Szczep Harcerskich Drużyn Rzek i Jezior "Hańcza"

  Szczepy harcerskie
  Witryna pruszkowskiego szczepu im. Aleksandra Kamińskiego przedstawia jego sztandar, motto, organizowane akcje harcerskie, wycieczki krajoznawcze i spływy kajakowe po malowniczych rzekach i jeziorach Polski, ponadto zdjęcia z wyjazdów i imprez
 • Wczasy na wsi

  Agroturystyka
  Serwis poświęcony agroturystyce w Polsce. Znajdziesz w nim zbiór informacji ogospodarstwach agroturystycznych z całej Polski. Czytelna i zabawna mapka pomoże ci wybrać interesujący cię region turystyczny. Strona w języku polskim, angielskim i niemieckim.
 • Spływy kajakowe Drawą

  Spływy kajakowe
  Firma Kana zajmuje się organizacją spływów kajakowych Drawą. Zapewnia doskonały sprzęt, kamizelki, organizuje transport w dowolne miejsce startu i odbiera kajaki w dowolnym miejscu zakończenia. Na stronie znajduje się opis trasy, przyrody i okolic.


:: https://gokajak.com/ ::

Nasza ocena:
Adres: https://gokajak.com/

Ulica: Ul. Armii Krajowej 1

Miasto: Żukowo
Kod: 83-330
NIP: 5840902440

Telefon: 48 512 951 722
Opis:

Pasjonujesz się kajakarstwem? My również! Mamy dla Ciebie setki akcesoriów kajakowych w atrakcyjnych cenach! Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem. W Gokajak kupisz nie tylko wyposażenie, takie jak kapok, odzież termiczna, czy pianka do pływania, lecz także kajaki od najlepszych producentów. Robiąc zakupy w naszym sklepie wybierasz spośród najwyższej klasy artykułów.