Podobne strony

 • Convector

  Technika grzewcza
  Producent szeroko znanych grzejników wodnych w tym aluminiowych, miedzianych, łazienkowych, wieszakowych, elektrycznych oraz kotłów grzewczych, armatury grzewczej, zaworów i wszystkiego do centralnego ogrzewania.
 • Lechar Sp. z o.o.

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Dystrybutor armatury Ravani (m.in. zaworów kulowych i grzejnikowych, złączek instalacyjnych) oraz klimatyzatorów i osuszaczy Olimpia - Splendid. W ofercie firmy jest również kompletny system instalacyjny termx. Na stronie m.in.: oferta i certyfikaty firmy, formularz zapytania ofertowego oraz forum dyskusyjne.
 • Izoterma

  Technika grzewcza
  Przedmiotem działalności firmy jest produkcja z zakresu elektrotermii. Wyroby służą do dogrzewania i ogrzewania wszelkiego rodzaju pomieszczeń: mieszkalnych, biurowych, socjalnych, technicznych oraz do celów przemysłowych. Izoterma oferuje m.in.: kominkowe grzejniki z efektem płonącego ogniska, grzejniki konwekcyjne, promiennikowe, akumulacyjne, piece do sauny, CO, elementy grzejne-stalowe, ceramiczne i wsporniki izolacyjne-ceramiczne. Ponadto projektuje i wykonuje nietypowe urządzenia grzejne oraz zajmuje się usługami naprawczymi. Szczegóły oferty - na stronie.
 • Centrum AGD - AD DOMO

  AGD
  Strona Centrum AGD z Bytomia. Firma sprzedaje i naprawia sprzęt gospodarstwa domowego, maszyny do szycia, odkurzacze. Fachowo doradza też w wyborze sprzętu. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • HOLDER - klimatyzatory Haier

  Klimatyzacja
  Strona autoryzowanego dystrybutora klimatyzatorów HAIER. Działalność firmy obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzatorów, zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie - na stronie.


:: Sklep Robmex- klimatyzatory, piece akumulacyjne, kominki. ::

Nasza ocena:
Adres: sklep.robmex.pl

Ulica: Sołtyka 12

Miasto: Kraków
Kod: 31-529
NIP: PL6782535059

Telefon: 12 421 15 14
Opis:

Sklep Robmex - działa nieprzerwanie od roku 1994 na rynku elektrycznych urządzeń grzewczych. Od roku 2010 poszerzyliśmy działalności o sprzedaż i montaż klimatyzacji, pomp ciepła i kominków, kominków elektrycznych i gazowych oraz oczyszczaczy powietrza. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu liczących się w świecie producentów, takich jak Dimplex, AEG, Thermowval, GREE , Atlantic