Podobne strony

 • Agroturystyka - wynajem domku

  Agroturystyka
  Domek położony jest w miejscowości Hłudno w pięknej okolicy Pogórza Dynowskiego, w województwie podkarpackim, około 3 km od Sanu, w sąsiedztwie lasu, z dala od zabudowań gospodarczych. Wynajmujący otrzymują na czas wynajmu do wyłącznej dyspozycji cały dom wraz z wyposażeniem. Strona przedstawia zdjęcia domku i okolicy.
 • Hotel Nasz Dom

  dolnośląskie
  Hotel świadczy profesjonalne usługi hotelarskie i gastronomiczne. Organizuje: zjazdy, kongresy, sympozja krajowe i zagraniczne. Na stronie zaprezentowano zdjęcia wnętrz obiektu, cennik oferowanych usług, formularz rezerwacji oraz mapkę ułatwiającą dotarcie do ośrodka.
 • Domek letniskowy

  W górach
  Całoroczny domek letniskowy znajduje się na terenie wsi Juszczyn w Gminie Maków Podhalański, w kotlinie otoczonej lasami świerkowo-jodłowo-bukowymi. Strona prezentuje zdjęcia domku.
 • Trygort - domki do wynajęcia

  Na Mazurach
  Oferta wynajęcia całorocznego domu mieszkalnego i domku letniskowego. Oba obiekty położone są w otoczeniu grzybowego lasu, na przepięknym, pagórkowatym terenie. Na stronie zdjęcia posiadłości oraz warunki wynajmu.
 • Gospodarstwo Agroturystyczne OSMELAKOWA DOLINA

  Agroturystyka
  Gospodarstwo położone jest w malowniczej wsi Spalona, skąd niedaleko już do ciekawych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej. Pokoje gościnne mieszczą się w starym 100-letnim domu. Gospodarze proponują łowienie pstrągów, zbieranie jagód i grzybów, uprawianie kolarstwa górskiego, a zimą korzystanie z pobliskiego wyciągu narciarskiego. Właściciel gospodarstwa jest instruktorem jazdy na nartach. Na stronie znajdują się również cennik i mapka.


:: Domki do wynajęcia Polanica Zdrój ::

Nasza ocena:
Adres: www.domkipolanica.pl

Ulica: Starków 46

Miasto: Polanica-Zdrój
Kod: 57-362
NIP:

Telefon:
Opis:

Nowe domki do wynajęcia blisko uzdrowiska Polanica Zdrój. Pełne wyposażenie, dowóz zakupów i wiele więcej. Skontaktuj się z nami i wypoczywaj w Oazie Spokoju!