Podobne strony

 • Agencja Nieruchomości Crystal House

  Agencje nieruchomości
  Agencja Nieruchomości Crystal House oferuje: mieszkania i apartamenty, luksusowe domy i rezydencje, działki budowlane, domy w Hiszpanii, nieruchomości w Hiszpanii, resydencje w Hiszpanii, działki inwestycyjne, działki rolne. Sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, kupno mieszkań, kupno domów - pośrednictwo.
 • Luksusowe apartamenty we Wrocławiu i w Warszawie

  Turystyka i podróże
  Just In Apart proponuje wynajem luksuowych apartamentów we Wrocławiu i w Warszawie. Atrakcyjnie zlokalizowane ekskluzywne mieszkania są ciekawą alternatywą dla hoteli. Noclegi w naszych apartamentach będą niezapomnianą chwilą dla osób odwiedzających Wrocław i Warszawę. Wszystkie nasze apartamenty są klimatyzowane, posiadają najwyższej klasy sprzęt AGD i RTV oraz wykończone są wysokogatunkowymi materiałami. Gościom apartamentów gwarantujemy darmowy Internet i parking w miejscu zamieszkania.
 • Hotel Kraków

  Turystyka i podróże
  Marka Yourplace.pl zajmuje się wynajmem apartamentów od samego początku usługi tego typu. Przez lata zaufało jej setki zadowolonych klientów, którzy spędzili niezapomniane chwile w Krakowie i skorzystali z usług Yourpace.pl. Hasło przewodnie firmy to „Apartamenty w Podróży”. Kryje się pod nim możliwość bezpłatnej rezerwacji noclegu w hotelach na terenie Krakowa. Oprócz obsługi przez system opiekujemy się podróżnymi osobiście w miejscach oznaczonych znaczkiem pieczątki yourplace.pl.
 • Sprzedaż nieruchomości

  Regionalne
  Poszukujesz fachowej firmy deweloperskiej, która świadczy wszechstronne usługi połączone z realizacją projektu inwestycyjnego zapoznaj się z propozycją firmy Magnus Group sp. z o.o. Powinno się wspomnieć, iż do 2000 roku istnieliśmy na rynku pod marką Mripol, więc posiadamy ogromne, międzynarodowe doświadczenie także zapewniamy naszym klientom kompetentną i kompleksową obsługę. Należy dodać, że przygotowujemy nowoczesne projekty urbanistyczno-architektoniczne, które znajdują uznanie wśród naszych klientów. Kooperujemy z najlepszymi architektami i projektantami wnętrz. Wszystkie nasze działania są bardzo dobrze zaplanowane oraz przykładamy wagę do każdego elementu składającego się na pełen obraz. Sprawdź naszą ofertę.
 • Apartamenty Powiśle

  Firmy wg branży
  Osiedle Na Powiślu w Warszawie to nowoczesne i luksusowe apartamenty gwarantujące spokojne życie w funkcjonalnych i estetycznie wykończonych mieszkaniach, które zaprojektowane zostały z uwzględnieniem potrzeb wymagających klientów. Osiedle Na Powiślu to pięć kamienic, posiadających sześć pięter. Łącznie oferujemy blisko 150 apartamentów o zróżnicowanym metrażu, jednak wszystkie są tak samo eleganckie i luksusowe.


:: Złota 44 - vraieprincesse.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://vraieprincesse.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Vraie Princesse to blog prowadzony przez ukraińską modelkę, która opisuje swe doświadczenia z apartamentowcem Złota 44 w Warszawie. Swą opowieść podzielił na kilka części, które odpowiadają ważnym etapom życia na Złotej 44. Nie jest to przyjemna opowieść, która ostatecznie kończy się na samobójstwie jej męża. Warto zatem już teraz poznać całą historię tego, co wydarzyło się w warszawskim budynku.