Podobne strony

 • PPUH Wojciech Tycner

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo dostarcza rur kanalizacyjnych, złączy z PCV, uszczelek i wielu artykułów gumowych. Pełna oferta firmy, adres, propozycja współpracy oraz lokalizacja firmy dostępna jest na stronie www.
 • Ekobud

  Materiały termoizolacyjne
  Producent płyt i bloków styropianowych do ociepleń oraz dystrybutor artykułów instalacyjno-sanitarnych. Na serwerze informacje o fizyko-mechanicznych cechach produktów, historii zakładu i działalności hurtowni.
 • IMET-hurtownia metalowa

  Klamki, okucia
  Hurtownia artykułów metalowych. Wśród oferty kielnie, pace murarskie, łopaty, klamki okienne i drzwiowe oraz zamki atestowane i zwykłe. Na stronie wybrane produkty oraz dane adresowe i warunki współpracy.
 • Ekoklimax-Projekt

  Klimatyzacja
  Firma specjalizuje się w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji i ogrzewnictwa. W ofercie przedsiębiorstwa urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz wentylatory i nagrzewnice. Na stronie rysunki poglądowe instalacji przemysłowych i biurowych.
 • Gobox

  Automatyka
  Firma prowadzi działalność w branży chłodniczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i elektrycznej. Oferuje: klimatyzatory, automatykę i sterowanie do urządzeń, komory chłodnicze, agregaty, freony i wentylatory.


:: ErgoEden - Kratki Wentylacyjne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ergoeden.pl/

Ulica: Jurowce, ul. Krótka 4

Miasto: Wasilków
Kod: 16-010
NIP: 9662093241

Telefon:
Opis:

ErgoEden - firma zajmująca się sprzedażą innowacyjnych kratek wentylacyjnych. W ofercie ErgEden znajda Państwo następujące typy kratek wentylacyjnych: kratkę wentylacyjną okrągłą, kratkę wentylacyjną kwadratową, Ergokratkę wentylator łazienkowy, dekoracyjne kratki wentylacyjne okrągłe i kwadratową. ErgoEden powstało z myślą o osobach, które cenią sobie dbanie o środowisko, a także oszczędzanie. Autoaktywna kratka wentylacyjna to produkt, który z pewnością pomoże Ci zadbać o zdrowie Twoje i Twoje