Podobne strony

 • Hotel Exbud

  Wrocław
  Na terenie centrum biurowo-hotelowego znajduje się restauracja, salon fryzjerski, solarium, biuro podróży, zaplecze konferencyjne oraz klub muzyczny. Można tutaj również zorganizować różnego rodzaju spotkania, imprezy okolicznościowe, cateringi. Na stronie znajdziesz cennik, mapkę, zdjęcia; możliwość złożenia rezerwacji.
 • HUT-PUS S.A.

  małopolskie
  Zaproszenie do wypoczynku w sześciu pensjonatach Huty im.T.Sendzimira zarządzanych przez HUT- PUS S.A. firmę zajmującą się również usługami gastronomicznymi oraz organizowaniem różnych form wypoczynku.
 • Pomerania - Prywatne Przedsiębiorstwo Turystyczne w Szczecinie

  Hotele i pensjonaty
  Szczecińskie przedsiębiorstwo turystyczne oferuje profesjonalną organizację i obsługę konferencji, szkoleń, wypoczynku indywidualnego i zbiorowego. Firma posiada sieć obiektów hotelowo - gastronomicznych. Tutaj zapoznasz się z warunkami wypoczynku i zakwaterowania w poszczególnych hotelach, pensjonatach, zajazdach oraz campingach.
 • Restauracja Piastowska

  Restauracje
  Restauracja przyjmująca w zabytkowych pomieszczeniach i goszcząca bardzo dobrym jadłem i wieloma trunkami. W menu znajdują się potrawy z wszystkich rodzajów mięs, szeroka gama przystawek z owoców morza, jak również wiele wspaniałych potraw z ryb. Kuchnia jest gotowa przygotować zawsze smaczne jadło dla każdego, m.in.: żurki na zakwasie, przeróżne pieczenie, pierogi, potrawy z baraniny i jagnięciny, pieczenie z cielęciny i polędwicy. Firma organizuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe (wesela, chrzciny, komunie)i specjalizuje się w urządzaniu bankietów zarówno zasiadanych jak i stołów angielskich.
 • Restauracja i Kawiarnia "Fregata"

  Restauracje
  Oferta restauracji oferującej pełne wyżywienie: obiady, śniadania, kolacje; garmażerkę dla klientów indywidualnych i zbiorowych. Firma organizuje także imprezy okolicznościowe, dancingi i wesela.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Przestronne sale weselne | Victoria ::

Nasza ocena:
Adres: http://victoriapoznan.pl/

Kategorie:

Opis:

W sali Victoria zajmujemy się organizacją spotkań firmowych, przyjęć - takich jak urodziny lub Pierwsza Komunia. Mamy do dyspozycji dwie sale mieszczące do 350 osób. Obie sale mają klimatyzację, wyróżniają się stylowym wnętrzem. Polecamy szczególnie urządzanie wesel również tych ogromnych z racji sporej powierzchni do dyspozycji. Mamy scenę dla orkiestry i bar, który zawsze jest obficie wyposażony. Sala Victoria dysponuje również pięknym ogrodem i placem zabaw dla dzieciaków.