Podobne strony

 • Europ Assistance Polska Sp. z o.o

  Ubezpieczenia
  Jedna z filii Europ Assistance Holding. Firma przez całą dobę służy pomocą w zakresie: ratownictwa i pomocy medycznej, pomocy drogowej, porad i usług informacyjnych, opieki nad osobami starszymi i wymagającymi stałej opieki, pomocy w miejscu zamieszkania, obsługi osób oddelegowanych do pracy za granicą oraz innych usług zleconych przez klientów. Na stronie omówiono rodzaje świadczeń, ubezpieczenia, a także przedstawiono partnerów.
 • Agencja pracy

  Pośrednictwo pracy
  Jeśli szukasz pracy lub pracownika możesz tu poprzez sieć zarejestrować swoją ofertę.
 • Bezrobocie on-line

  Pośrednictwo pracy
  Serwis poświęcony pracy i bezrobociu. Zawiera akty prawne, kodeks pracy, ustawy i rozporządzenia. Są statystyki o bezrobociu, opracowania i artykuły poświęcone temu tematowi. Plus wiele innych materiałów na temat rynku pracy, sposobów szukania zatrudniania itp. Dostęp do pełnej wersji serwisu jest płatny.
 • Przy Tobie - agencja opieki

  Inne
  Agencja oferuje usługi opiekuńcze adresowane do osób najbardziej wymagających troski oraz ciepła: dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych i samotnych. Na strone znajdziesz szczegółowy zakres usług i inne informacje.
 • Agencja KAJTEK

  Inne
  Opiekunki do dzieci, osób starszych, pomoc domowa.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Centrum24opieka ::

Nasza ocena:
Adres: https://centrum24opieka.pl/

Ulica: Żeromskiego 4/6

Miasto: Świdnica
Kod: 58-100
NIP:

Telefon: +48 74 633 02 82
Opis:

Przedsiębiorstwo Centrum24opieka zajmuje się pomocą w znalezieniu pracy w roli opiekuna osób starszych w Niemczech. Wieloletnie doświadczenie przy pośrednictwie pracy umożliwia profesjonalną obsługę wszystkich osób zainteresowanych podjęciem pracy. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, kursy językowe, ubezpieczenie oraz możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych jako opiekun osób starszych.