Podobne strony

 • AV Media s.c.

  Doradztwo, szkolenia
  Firma oferuje systemy prezentacyjne i konferencyjne takie jak: projektory, ekrany, panele, episkopy, rzutniki. Prowadzi szkolenia z zakresu strategii prezentacji, zarządzania czasem, doskonalenia umiejętności menadżerskich.
 • Exbis

  Szkolenia
  Strona firmy prowadzącej warsztaty i treningi w polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstwach - członka międzynarodowej organizacji kosultingowo-szkoleniowej ICC. Proponowane szkolenia obejmują podnoszenie umiejętności menedżerskich i osobistych (komunikacja, motywowanie, negocjacje, zarządzanie czasem), doskonalenie metod organizacji (TQM, ISO, logistyka) oraz podnoszenie kwalifikacji w zakresie marketingu, sprzedaży oraz wybranych zagadnień z bankowości, prawa oraz finansów. Na stronie m.in. szczegółowe informacje o proponowanych kursach, lista klientów z ich rekomendacjami, informacje o trenerach, a także formularz zgłoszeniowy umożliwiający zapisanie się na kurs przez internet.
 • Śląski Instytut Szkoleń

  Ośrodki szkoleń
  Śląski Instytut Szkoleń w Katowicach specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu: zarządzania, technik sprzedaży i negocjacji oraz profesjonalnej obsługi klienta. Na stronie poznasz szczegółową ofertę edukacyjną i badawczą ośrodka, harmonogram szkoleń, cennik oraz referencje.
 • Psychologia w biznesie - szkolenia - Ewa Kosak

  Kursy biznesowe
  Na stronie znajdzesz ofertę szkoleń biznesowych dla firm prowadzonych przez mgr Ewę Kosak, wykładowcę z dziedziny psychologii, trenera - konsultanta.
 • PERSONA - szkolenia i doradztwo

  Kursy biznesowe
  Trener i konsultant Witold Czarnocki jest absolwentem Wydziału Psychologii UW i Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH. Wspólnie ze swoim zespołem podejmuje się działań szkoleniowych i konsultacji w zakresie sprzedaży, umiejętności osobistych i szkolenia zespołów (od telemarketingu, poprzez wywieranie wpływu, po integrację zespołów). Szczegóły - na stronie.


:: krolczasu.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://krolczasu.pl


Opis:

Skorzystaj z porad na naszym blogu lub w dostępnym za darmo e-booku i przekonaj się, jak łatwo jest wypracować dobre nawyki dotyczące organizacji własnego czasu. Chcemy, byś podobnie jak my zastanowił się, co rzeczywiście przeszkadza Ci w efektywnej pracy oraz wyeliminował to ze swojego życia. Wejdź na naszego bloga i sprawdź temat organizacji czasu.