Podobne strony

 • AUTO-KASACJA

  Złomowanie
  Ogólna oferta firmy zajmującej się: recyclingiem samochodów, transportem, skupem i demontażem aut oraz sprzedażą części. Informacje czym jest recycling, przebieg procesu demontażu, lista samochodów do jakich firma posiada używane części.
 • Prohutrem

  Huty i pokrewne zakłady
  Przedsiębiorstwo wykonuje konstrukcje metalowe, usługi w zakresie obróbki skrawaniem, odlewy z metali kolorowych. Prowadzi sprzedaż artykułów hutniczych Huty Zawiercie.
 • Sinoma - odpady i surowce wtórne

  Wysypiska, złomowanie
  Strona firmy zajmującej się całościową obsługą kompletnych obiektów w zakresie odzysku surowców wtórnych, segregowania i ich zagospodarowania, utylizacji odpadów niebezpiecznych (w tym sanitarnych).
 • Autorecycling

  Recycling
  Strona prezentuje pracę dyplomową uczniów z Zespołu Szkół samochodowych w Głogowie. Znajdziesz tutaj dokładnie w jaki sposób należy przetwarzać poszczególne elementy samochodu oraz jakich technik należy do tego użyć.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kolmet

  Handel wyrobami hutniczymi
  Podstawą działalności firmy są: hurtowy obrót złomem oraz usługi transportowe na terenie kraju i zagranicą. Na stronie charakterystyka działalności oraz cennik skupu złomu.


:: Auto Złom Szczerbowski ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.autozlomujemy.pl/

Ulica: ul. Kolbego 13 B

Miasto: Oświęcim
Kod: 32-600
NIP: 5492236997

Telefon:
Opis:

Auto Złom Szczerbowski mieści się w Oświęcimiu przy ul. Kolbego 13B oraz prowadzi jeden z najlepszych auto złomów na terenie Małopolski i Śląska. Legalnie działająca firma, pomoże Ci w przygotowaniu niezbędnych dokumentów do wyrejestrowania samochodu po jego kasacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pomoc w uzupełnieniu niezbędnych dokumentów.
Zajmujemy się skupem i kasacją samochodów uszkodzonych lub powypadkowych. Skupujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz ciężarowe.