Podobne strony

  • EGAR-SCREEN Druk na koszulkach Szczecin

    Firmy wg branży
    Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Zakładu Sitodruku Egar Screen. Nasza siedziba znajduje się w Mierzynie w województwie zachodniopomorskim. Oferujemy najwyższe jakości nadruki sitodrukowe i cyfrowe na różnego rodzaju nośnikach. Pracujemy z papierem, kartonem, folią, płytami, szkłem, drewnem, skórą, aluminium, stalą jak i materiałami. Wykonujemy też nadruki reklamowe na odzieży i akcesoriach. Oferujemy najwyższej jakości usługi w konkurencyjnych cenach.
  • minicom.com.pl

    Ekonomia
    Siedziba firmy MINICOM mieści się w Szczecinie. Jest to doświadczone i profesjonalne centrum reklamy świadczące pełen zakres usług. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem i wykorzystujemy precyzyjne, odporne metody nanoszenia druku. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem druku wielkoformatowego i komputerowego, banerów, hangerów, roll-upów, potykaczy, odzieży reklamowej, czapek, ręczników a także emblematów i wielu innych. Gwarantujemy fachowe doradztwo, terminowość i atrakcyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Hafty i nadruki na odzież - Promo Nadruk ::

Nasza ocena:
Adres: promonadruk.pl


Opis:

Nasza drukarnia wyspecjalizowany park maszyn, który pozwala dobrać technikę nadruku do rodzaju tkaniny, dzięki temu wykonane nadruki są trwałe i świetnie się prezentują. Oprócz nadruków wykonujemy także hafty na odzieży.