Podobne strony

 • Słoneczny wypoczynek w Chorwacji

  Biura podróży
  Wrocławskie Biuro Usług Turystycznych "Inwest-or" oferuje wypoczynek w Chorwacji na półwyspie Istria. Jest to kraj niepowtarzalnych krajobrazów i skąpanych słońcem plaż położonych u stóp malowniczych gór. Znajdziesz tu również oferty wyjazdów do Austrii i Włoch.
 • Moje wyprawy dalekie i bliskie

  Europa
  "Wtem nieprawdopodobny rozjazd dróg. Znak w prawo kieruje w wąską drogę. Krótki tunel, kilka ostrych serpentyn i znajdujemy się o kilkadziesiąt metrów wyżej. Widoki zapierają dech w piersiach...". Poznaj piękno Włoch, Hiszpanii, Portugalii oraz innych uroczych miejsc, w tym także polskich. Swoje relacje z podróży oraz zdjęcia prezentuje Leszek Głowacki.
 • Biuro Turystyki Aktywnej FUNCLUB

  Biura podróży
  Biuro proponuje wypoczynek nad wodą i nie tylko. Zaprasza na gorące lato 2002 do: Baz Sportów Wodnych w Chorwacji (Orebić) i Grecji (Kokino Nero), na Studenckie Lato Za Granicą (Makarska, Paralia Olimpijska, Lloret de Mar oraz w wiele innych miejsc. Także oferta sylwestrowa.
 • Atut - biuro podrózy

  Biura podróży
  Internetowa strona wrocławskiego biura podróży. Jego specjalnością są usługi transportowe, organizacja wyjazdów dla dorosłych i młodzieży do Chorwacji i Włoch. Na stronie zapoznasz się szczegółowo z ofertą biura.
 • Wakacje we Włoszech

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Strona polsko-włoskiej rodziny prowadzącej działalność turystyczną w Italii. Znajdziesz tu zdjęcia i informacje o oferowanych kwaterach, cennik, słów kilka o okolicznych atrakcjach oraz formularz za pomocą którego można dokonać rezerwacji.


:: Wczasy we Włoszech - wszystko co warto wiedzieć ::

Opis:

Przewodnik po jednym z najpopularniejszych krajów na wakacje - Włoszech. W serwisie zawarte zostały informacje odnośnie popularnych kierunków na wypoczynek oraz zwiedzanie, pogody i klimatu czy tradycyjnych przysmaków włoskiej kuchni. Dla turystów planujących najbliższy urlop jest to niezbędnik przed wakacyjnym wyjazdem do Włoch.