Podobne strony

 • KARCHER - maszyny czyszczące

  Maszyny specjalistyczne
  Oferta firmy produkującej urządzenia czyszczące.
 • FELIX Myszków - Materiały budowlane

  Składy budowlane
  FELIX Myszków to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, oferująca budulec od fundamentów aż po dach.
 • Guliwer - S. Tomal

  Transport
  Przedmiotem działalności firmy Guliwer jest świadczenie usług w zakresie kontenerowego wywozu gruzu, kontenerowego wywozu śmieci oraz kontenerowego transportu piasku. Na stronie zamieszczony jest cennik za wykonywane usługi.
 • Tarcza

  Utrzymanie czystości
  Firma oferuje wywozy nieczystości, przeprowadzki, wywóz gruzu, przewozy, usługi sprzątające.
 • Fortis

  Wyburzanie
  Przedsiębiorstwo oferuje usługi w zakresie wyburzania wszelkiego typu konstrukcji budowlanych lądowych i wodnych różnymi metodami oraz inne prace związane z rozbiórkami. Na stronie: o firmie, oferta, referencje, dane kontaktowe.


:: Gabara - usługi zagospodarowania gruzu po budowie ::

Nasza ocena:
Adres: transport-gabara.pl

Ulica: Gajcego

Miasto: Łódź
Kod: 92-600
NIP: 728105061

Telefon: 697707028
Opis:

Dlaczego warto korzystać z usług, jakie proponuje transport-gabara? Bo to pewna marka z trzydziestoletnią tradycją wysokiej jakości usług dla klientów. Firma specjalizuje się w transporcie oraz pracach ziemnych specjalistycznymi pojazdami w postaci koparko-ładowarek wraz z dźwigiem HDS. Obydwa rodzaje tych usług, jakie m.in. oferujemy, są ze sobą bardzo powiązane, toteż ich realizacja przez pracowników firmy przebiega sprawnie i z pełną organizacją. Stawiając na jakość, zapewniamy usługę oraz ob